Jste zde

Měřím, měříš, měříme teplotu ...

Rádi bychom Vám představili pár novinek a zajímavých produktů v našem HW obchodě. S novým designem a novou filozofií  nyní přicházíme se sortimentem užším, ale více profilovaným na uživatele. Naleznete u nás ucelený sortiment monitorovacích prostředků pro sledování fyzikálních veličin, širokou nabídku přístupových a RFID prvků, převodníky linek na ethernet a WiFi a řadu dalšího.

IP teploměr - HWg-STE

Teploměr a vlhkoměr připojitelný přes internet (ethernet 10/100Mbit) Vám umožní sledovat teplotu a vlhkost kdekoliv na dálku a v případě překročení povoleného rozsahu Vám pošle e-mail jako varování. Rovněž je možný strojový dohled pomocí SNMP či XML. Dodává se VČETNĚ teplotního senzoru s kabelem 3m. K dispozici je též verze PoE.

Výrobce HW group s.r.o.
Kód 903903
Vaše cena bez DPH 2.900,-
DPH 21%
Vaše cena s DPH 3.509,-
Záruka 24 měsíců
Objednat

 

 

 

IP teploměr -HWg-STE plus

Rozšířená verze teploměru HWg-STE plus umožňuje kromě teploty a vlhkosti rovněž připojení dvou binárních čidel, ať již se jedná o kouřové detektory, dveřní kontakty pro sledování otevření dveří lednice či oblíbeného sklípku nebo pohybových PIR senzorů pro ochrannu vašich cenných lahví vína. Stejně jako u HWg-STE jsou k dispozici mobilní aplikace, ale rovněž cloudové řešení Sensdesk, které Vám umožní archivovat až 3měsíční měření z až 10 zařízení. Dodává se VČETNĚ teplotního senzoru s kabelem 3m. K dispozici je též verze PoE.

Výrobce HW group s.r.o.
Kód 905099
Vaše cena bez DPH 4.893,-
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5.921,-
Záruka 24 měsíců
Objednat

 

 

 

WiFi IP teploměr - STE2

Teploměr STE2 umožňuje podobně jako jeho předchůdci měření teploty a vlhkosti a navíc připojení dvou binárních čidel. To vše v elegantní krabici, která neurazí ani, pokud ji namontujete na zeď. Kromě klasického drátového připojení internetu ale umožňuje rovněž připojení k WiFi a to buď jako hlavní připojení nebo současně s připojením drátem. Napájení přes PoE je standardní součástí zařízení, stejně jako podpora Sensdesku či posílání varovných e-mailů i přes brány jako je Gmail či GMX a SMS zpráv (přes SMS bránu HWg-SMS-GW3). Dodává se VČETNĚ teplotního senzoru s kabelem 3m.

Výrobce HW group s.r.o.
Kód 905219
Vaše cena bez DPH 4.379,-
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5.299,-
Záruka 24 měsíců
Objednat

 

 

Vlhkostní senzory pro jednotky HWg-STE a STE2

Přestože se teploměry dodávají včetně teplotního senzoru, je možné je doplnit o čidla relativní vlhkosti nebo kombinovaná (teplota a vlhkost).
Kompletní sortiment naleznete v našem obchodě.

Hodnocení článku: