Jste zde

NI Academic & Research Days 2010 Bratislava

06050911_cdaq.gif
Datum: 
Úterý, 27. Duben 2010

Celodenní konference National Instruments na téma používání nejnovějších technologií ve výzkumu a při vzdělávání na všech typech škol.

National Instruments mění způsob, jakým technici a pracovníci ve vědě a výzkumu navrhují, vyvíjejí a vytvářejí systémy pro testování, řízení a embedded aplikace. Grafické vývojové prostředí LabVIEW a modulární hardware se uplatňují i v nejkomplikovanějších aplikacích, včetně řízení urychlovače částic v CERN nebo neinvazivních metodách odhalování počátečních stádií rakoviny.

National Instruments bude již brzy pořádat celodenní konferenci na téma používání nejnovějších technologií ve výzkumu a při vzdělávání na všech typech škol.

Je to poprvé, kdy National Instruments bude pořádat konferenci zaměřenou na použití nejnovějších technologií ve výzkumu a v akademické oblasti.

Tato profesionální panelová konference bude pojednávat o integraci současných řešení pro měření, návrh řízení a pro vědecké výpočty do učeben a laboratoří.

Více informací o konferenci naleznete v dohledné době na této stránce.

V následující tabulce můžete nalézt příklady, jak pracovníci ve výzkumu vytváří výkonné řídicí systémy s nároky na přesnou synchronizaci a vysoce náročné výpočty a jak učitelé používají LabVIEW a hardware NI k modernímu a atraktivnímu pojetí výuky.
 

Aplikace ve výzkumu

"Velká" fyzika Robotika
Vývoj řízení v reálném čase pro největší teleskop na světě

Podívejte se, jak pracovníci ve výzkumu zvládli v Evropské jižní observatoři řídit 3000 akčních členů na základě vstupů ze 6000 senzorů v řádu milisekund. Tato přesnost zajišťuje vynikající stabilitu zrcadla, které je srdcem celé observatoře.

 
Použití virtuální instrumentace pro vývoj autonomních vozidel

Dozvíte se, jak výzkumní pracovníci z Virginia Tech zkonstruovali vozidlo schopné samostatné automatické navigace na trase dlouhé 200 km, plné překážek.



 
VF a bezdrátová komunikace Medicína a bioinženýrství
Vytvoření MIMO bezdrátové sítě

Díky LabVIEW a modulárním instrumentům PXI byli výzkumníci schopni rychle vytvořit systém pro VF komunikaci a testování – univerzální platformu pro rychlý vývoj a testování nových architektur vícekanálových bezdrátových sítí (MIMO-Multiple Input, Multiple Output).




 
Pokročilý výzkum rakoviny

Zjistěte, jakým způsobem získávají lékaři extrémně kvalitní snímky biologické tkáně nekontaktní a neinvazivní cestou, což zvyšuje procento odhalení počátečních stádií rakoviny. Díky použití PXI systému pro sběr dat s vysokým počtem kanálů lze pro snímání tkáně použít Optickou koherentní tomografii (OKT) a posunout tak hranice poznání o další krok vpřed.

 



 

Aplikace ve výuce

Návrh řízení, simulace, embedded systémy Měření a instrumentace
Dvoukolový dopravní prostředek

Podívejte se, jak skupina studentů byla schopna za 4 měsíce vytvořit vlastní verzi známého osobního transportéru Segway® za pomocí kombinace znalostí z rozdílných technických oborů a rozmanitých technik projektování a navrhování.

 
Zvyšte kreativitu a inovujte pomocí výuky založené na projektech

Profesoři ze Singapurské Polytechniky umožnili svým studentům získat fascinující praktickou zkušenost. Díky studijnímu programu založeném na projektech mají studenti na čem stavět v budoucí inženýrské praxi.

 
Návrh obvodů a elektroniky Zpracování signálu a obrazu
Použití Multisimu a Ultiboardu pro vzdělávání v oblasti vývoje produktů

Profesoři z Texaské A&M použili sadu plně funkčních a jednoduchých nástrojů pro výuku celkového procesu přípravy elektronického zařízení – od návrhu až po uvedení do výroby.

 
Studenti si vybrali LabVIEW pro zpracování signálu

Podívejte se, jak profesor Mark Yoder – světově proslulý odborník na vzdělávání v oblasti DSP – pomáhá studentům přetvářet složité matematické rovnice na jednoduše pochopitelné grafy a animace s pomocí LabVIEW.


 
NI ELVIS » Zjistěte, proč je jediná hardwarová platforma, obsahující 12 integrovaných přístrojů, ideální pro praktickou výuku v mnoha technických oblastech.

 



NI Academic & Research Days Vám poskytnou jedinečnou příležitost zjistit, jak NI podporuje rozvoj laboratoří a učeben za pomoci nejnovějších technologií, pomáhá rozvíjet dialog, výměnu nápadů a diskuzi nad vlastními aplikacemi s Vašimi kolegy a inženýry NI. Akce je zaměřena na výzkum a výuku, ale zajímavé informace zde jistě naleznou i techničtí pracovníci z komerční sféry.

Více informací o konferenci naleznete v dohledné době na této stránce.

Datum: 27.04.2010
9:00-17:00  
Místo konání: City Hotel Bratislava
Seberíniho 9
Bratislava, SK 821 03 
Registrace: » Registrace

Zkouška CLAD pro studenty a profesory zdarma!

Na konci konference budete mít jedinečnou příležitost stát se Certified LabVIEW Associate Developer (CLAD) a získat první stupeň LabVIEW certifikace.

Zaregistrujte se na zkoušku CLAD zasláním emailu na adresu register.czech@ ni.com. Uveďte prosím Vaše jméno, jméno společnosti a telefonní číslo. V případě jakýchkoli dotazů ohledně zkoušky CLAD volejte na bezplatnou linku CZ: 800 142 669, SK: 0 800 182 362