Jste zde

Nové antény Linx – výkon i styl pro WiFi a mobilní aplikace

Výrobci antén přizpůsobují nejen technické parametry, ale také design antén. To potvrzují i nové antény ANT-W63WSx pro Wi-Fi 6/6E/7 a ANT-5GWWS6-SMA pro pásma sub-6 GHz 5G mobilních sítí.

Nové antény ANT-W63WSx od Linx Technologies pokrývají současné standardy WiFi 6/6E/7 v pásmech 2,4, 5 a 6 GHz. Tradiční dipólová konstrukce má všesměrovou charakteristiku s lineární polarizací. Je vybavena západkami pro polohování v přímém směru a úhlech 45° a 90°, které zajistí nastavení podle místních podmínek i podle umístění vývodu na krytu zařízení. Dodává se ve verzích se zástrčkou SMA (male pin) nebo RP-SMA (female socket). 
Pro mobilní sítě je určen typ ANT-5GWWS6-SMA, který v pásmu sub 6Ghz pokrývá aplikace s konektivitou do sítí 5G, LTE, LTE-M a NB-IoT. Anténa je vyladěna pro příjem od 617 MHz do 5925 MHz, takže je zpětně kompatibilní i se sítěmí 3G a 2G.

V portfoliu Linx Technologies najdeme vedle antén řadu ezdrátových produktů, které jsou snadno použitelné pro inženýry všech úrovní dovedností. RF moduly, dálkové ovladače, vyhodnocovací sady a hlavní vývojové systémy nabízí účelnou konfiguraci hardwaru a jasnou dokumentaci. Od července 2022 je Linx Technologies součástí skupiny TE Connectivity.

https://linxtechnologies.com/wp/

https://www.mouser.com/new/linx/linx-ant-w63wsx-antennas/ 
https://www.mouser.com/new/linx/linx-technologies-ant-5gwws6-sma-antennas/.

 

Hodnocení článku: