Jste zde

Paměťový osciloskop TBS1000C – barevný displej a digitální úložiště

Nový osciloskop Tektronix TBS1000C s digitálním úložištěm byl navržen s ohledem na potřeby současných vzdělávacích institucí, konstruktérů a výrobců elektroniky a svým výkonem převyšuje oblíbený osciloskop TBS1000B.

Model TBS1000C nabízí výkon špičkového osciloskopu základní úrovně za dostupnou cenu a také kvalitní konstrukci, kterou konstruktéři od společnosti Tektronix očekávají. Tento nový osciloskop je také ideální pro použití v oblasti vzdělávání. Zahrnuje inovativní výukový systém, který obsahuje laboratorní cvičení společně s jednoduchými podrobnými pokyny pro pedagogy a studenty. Připravený vzdělávací obsah je možné zdarma stáhnout z webu střediska zdrojů pro kurzy (Courseware Resource Centre) společnosti Tektronix a lze jej používat v rámci laboratoří bez nutnosti vytvářet celý kurz od základu. Integrovaná podpora výuky zahrnuje také inovativní systém HelpEverywhere, který na displeji zobrazuje užitečné rady v rámci celého uživatelského rozhraní, aby se uživatelé a studenti mohli naučit tento osciloskop používat v co nejkratší době. Osciloskop TBS1000C je nabízen se standardní 5letou zárukou, aby si pedagogové mohli být jisti, že produkt bude ve výukových laboratořích sloužit řadu let.

Další důležité prvky:

  • 7palcový multifunkční barevný displej WVGA, který zobrazuje o 50 % více signálu prostřednictvím funkcí horizontálního posunování a lupy. Vícejazyčné uživatelské rozhraní podporuje 10 jazyků a nabízí překrytí předního panelu.
  • 2-kanálové modely s délkou záznamu 20 tisíc bodů a vzorkovací frekvencí až 1GS/s se šířkami pásma 50–200 MHz.
  • 32 automatizovaných měření a analýzu FFT se dvěma okny pro současné zobrazení časové a frekvenční domény.
  • Pokročilé spouštění, včetně triggerů pro pulzy, výpadek úrovně a linku, a počitadlo četnosti spouštění.
  • Kompatibilní s řešením TekSmartLab pro vzdálené ovládání a přístup.
  • Malé rozměry, nízká hmotnost a absence ventilátoru znamenají nízkou provozní hlučnost a spolehlivost.

Evropští zákazníci společnosti Farnell mohou využít exkluzivní zaváděcí nabídky 20% slevy na vybrané modely s platností po omezenou dobu.  Farnell nabízí přístup k rozsáhlému sortimentu testovacích a měřicích řešení od špičkových globálních dodavatelů, jako je například Tektronix, se stovkami produktů, které lze expedovat v den objednání. Farnell poskytuje bezkonkurenční technickou podporu 24/5 se specializovanými odborníky na testování a měření a s cennými online zdroji, jako je exkluzivní online nástroj pro výběr sond.

OsciloskopTektronix TBS1000C s digitálním úložištěm je k dispozici od společnosti Farnell v regionu EMEA, společnosti element14

 

Hodnocení článku: