Jste zde

PicoScope: dostupné alternativy k tradičním měřícím přístrojům

Nabídka předního tuzemského distributora měřicích přístrojů H TEST se rozšířila o kompaktní USB přístroje britského výrobce Pico Technology a real-time spektrální analyzátory kanadské firmy thinkRF.

Pico Technology nabízí inovativní a cenově dostupné alternativy k tradičním měřicím přístrojům a zařízením pro sběr dat, převážně pak USB osciloskopy a dataloggery. Portfolio zahrnuje přístroje od ultrakompaktních osciloskopů řady PicoScope 2000 (šířka pásma do 100 MHz, vzorkovací paměť až 1 GSa/s a cena již od 3.154,- Kč bez DPH), přes teplotní, proudové nebo napěťové dataloggery až po speciální přístroje jako např. 8kanálové (PicoScope 4824) nebo diferenciální (PicoScope 4444) osciloskopy. Stručný přehled osciloskopů najdete na www.htest.cz/usb-pristroje-pico-technology.

ThinkRF je přední výrobce software-defined spektrálních analyzátorů pro monitoring, detekci a analýzu komplexních bezdrátových signálů. Kompaktní, LAN připojitelné, real-time spektrální analyzátory ThinkRF jsou ideálním řešením pro celou řadu aplikací. Aktuálně představuje novou generaci real-time spektrálních analyzátorů R5550/5750 v kompaktním designu, s nízkou spotřebou, zlepšenými RF parametry a mnohem příznivější cenou. Tyto analyzátory jsou ideální pro laboratorní i provozní nasazení včetně distribuovaných monitorovacích systémů. K dispozici je několik provedení s frekvenčním rozsahem až 27 GHz. Analyzátory jsou kompatibilní s celou řadou softwarových aplikací, včetně softwaru Keysight VSA. Obsahují interní GPS přijímač pro získání informací o přesném čase a poloze a jsou k dispozici i v zodolněném provedení s IP66 krytím.

https://www.htest.cz/
Pico Technology
thinkRF

Hodnocení článku: