Jste zde

Přesná lokalizace s modulem GNSS Quectel LC76G

Vysokovýkonný modul GNSS LC76G od společnosti Quectel zvyšuje přesnost určování polohy díky podpoře GPS, GLONASS, BDS, Galileo a QZSS. Kompatibilní s moduly Quectel L76 a L76-LB, umožňuje snadnou migraci a je ihned k dispozici v skladu SOS electronic pro vaše IoT projekty.

Multi GNSS modul Quectel LC76G

Modul dokonce získal ocenění Výrobek roku 2022 od společnosti Electronic Products, které se uděluje za významný technologický pokrok, výjimečně inovativní design, vyvážený poměr cena/výkon, lepší konstrukční vlastnosti a potenciál při návrzích nových výrobků.

Vysoce výkonný modul GNSS najdete v široké nabídce GPS modulů Quectel v skladu SOS electronic.

Quectel LC76G – výkonný a přesný modul GNSS s nízkou spotřebou energie

Modul LC76G umožňuje používat více konstelací GNSS, čímž ve srovnání s přijímači s jednou konstelací zvyšuje počet viditelných satelitů, zkracuje se doba instalace a zvyšuje se přesnost určování polohy, zejména při průjezdu hustě osídlenými městskými oblastmi.
Díky integrované LNA má vysokou citlivost a umožňuje vysokou přesnost zjišťování polohy, stejně jako rychlé sledování a získávání signálu nebo lepší výkon i v náročných prostředích.

Díky kombinaci EASY (vestavěný asistenční systém), pokročilé funkce AGNSS a režimu GLP (GNSS s nízkou spotřebou energie) dosahuje tento modul vysokého výkonu při nízké spotřebě energie a dokonale splňuje průmyslové standardy.

Technologie EASY™ umožňuje modulu automaticky vypočítávat a předpovídat oběžné dráhy na základě údajů o efemeridách (doba trvání až 3 dny) uložených ve vnitřní paměti RAM. Díky tomu tento modul Quectel rychle fixuje polohu i při nižších úrovních signálu a má nízkou spotřebu energie. S technologií GLP navíc dokáže adaptivně upravovat dobu zapnutí/vypnutí na základě podmínek prostředí a pohybu, aby dosáhl rovnováhy mezi přesností zjišťování polohy a spotřebou energie.

Díky vyššímu výkonu je modul Quectel LC76G ideální pro spotřebitelské a průmyslové aplikace. Díky extrémně nízké spotřebě energie je ideálním řešením pro aplikace citlivé na spotřebu energie, jako jsou například přenosná zařízení.

Vlastnosti modulu Quectel LC76G:

  • multi-GNSS engine pro GPS, GLONASS, Galileo, BDS a QZSS zajišťuje rychlé a přesné určení polohy v jakémkoli prostředí,
  • půdorys kompatibilní s modulem L76,
  • špičková citlivost v odvětví: – 166 dBm při sledování a – 147 dBm při snímání,
  • integrovaná LNA zvyšuje citlivost,
  • vestavěná vícezónová aktivní rušička pro ochranu před rušením,
  • podporovaná rozhraní: UART a I2C,
  • kompaktní konstrukce: 10,1 mm × 9,7 mm × 2,4 mm,
  • hmotnost: 0,3 g,
  • provozní teplota -40 až +85 °C.

GNSS moduly LC76GABMD a LC76GPAMD najdete v nabídce SOS electronic jako skladové produkty, které jsou okamžitě k dispozici pro vaše projekty. 

Máte zájem o více informací k produktům Quectel nebo o technické poradenství při výběru produktu? Nebo máte jinou otázku či požadavek? Vyplňte prosím níže uvedený formulář, v SOS electronic vám rádi pomohou.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.