Jste zde

RatiopacPRO Style - designové řešení pro stolní přístroje

 nVent SCHROFF představila novou platformu modulárních přístrojových skříní RatiopacPRO Style pro průmysl. Přístrojová pouzdra RatiopacPRO Style jsou kompatibilní s deskami plošných spojů ve formátu EUROPA karty (IEC 60297), ve výškách od 2 U do 6U.

elektronických součástek musí také nabídnout možnost zákaznických modifikací a zdůraznění firemní identity značky zákazníka. Portfolio vychází z ověřené konstrukce přístrojové skříňky RatiopacPRO, kterou zákazníci po celém světě používají po dobu více než 20 let v kombinaci s novým pojetím individuální modifikace konečného výrobku. RatiopacPRO Style nabízí k výběru širokou škálu designových rámečků, vložek a panelů včetně možnosti potisku povrchů.

Přístrojová pouzdra RatiopacPRO Style jsou kompatibilní s deskami plošných spojů ve formátu EUROPA karty (IEC 60297), ve výškách od 2 U do 6 U, šířkách 28 HP do 84 HP a hloubkách od 255,5 do 415,5 mm. Uživatelé si mohou vybrat jednu z 220 standardních variant, nebo si mohou vytvořit vlastní design pomocí konfigurátoru.
Bez ohledu na to, jak je pouzdro RatiopacPRO Style nakonfigurováno, jeho vyčnívající přední a zadní rámové bezpečnostní konektory upřednostňují ochranu elektronických součástek, . Pouzdra RatiopacPRO Style pasují na desky Euroboard v souladu s IEC 60297, stejně jako na jednotlivé elektrické nebo mechanické komponenty připevněné k montážní desce. Stolní skříně RatiopacPRO Style lze spárovat s mnoha dalšími řešeními nVent, která propojují a chrání udržitelnější a elektrifikovanější svět.

https://schroff.nvent.com/solutions/schroff/applications/desktop-case-ratiopacpro-style 
https://www.ztc.cz/

Distributorem produktů nVent Schroff je ZTC electronic, která patří mezi vystavovatele veletrhu AMPER. Veletrh AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. www.amper.cz

Hodnocení článku: