Jste zde

Bluegiga spouští nový kanál. Vývojáři uvidí, jak na to

Představení žhavých novinek, názorná instruktážní videa nebo jen prostor pro zpětnou vazbu. Finská Bluegiga je nyní k vidění i na YouTube, kde očekává vaše reakce a také návrhy na konkrétní videa, která byste rádi zhlédli.
První trojice obrazového materiálu se věnuje využití vývojového kitu pro Bluetooth Smart modul BLE112 určený pro nejrůznější nízkopříkonová čidla a příslušenství (čtvrthodinové tzv. „how-to video“), dále pak použití NFC tagu ve spojitosti s vývojovou deskou pro audio moduly Bluegiga WT32 (na HW serveru čtěte též Do nových návrhů nový modul Bluetooth. Výroba WT32i spuštěna) a v neposlední řadě i nejnovějšímu Bluetooth Smart modulu BLE121LR, který jsme čtenářům představili koncem května (BLE121LR: Bluetooth Smart a 450 metrů s jedním knoflíkovým článkem). Více na YouTube zde.
 
 
Nabídka společnosti Bluegiga (www.bluegiga.com) zahrnuje inovativní a jednoduše použitelná řešení bezdrátové propojitelnosti na krátké vzdálenosti s oblíbenými technologiemi Bluetooth a Wi-Fi. Bezdrátových modulů je celá řada a pokrývají oblast od Bluetooth Smart modulů s velmi nízkou spotřebou až po Bluetooth Classic a Wi-Fi produkty pracující s větším dosahem. Díky špičkové vf technice, dodávanému software a také samotné podpoře vývoje se firmě podařilo vybudovat stabilní okruh zákazníků se širokou specializací, zahrnující spotřební elektroniku, zdravotnické aplikace / wellness, doplňky pro automobily, systémy pro sportovce / fitness, průmyslové aplikace a také M2M.
 

 
Severský výrobce, jehož počátky bývají spojovány s přelomem tisíciletí, své produkty dodává do více než 70 zemí, zatímco využívá rozsáhlou distribuční síť s více než padesáti partnery. Jedním z nich je i společnost Macro Weil, kterou v případě zájmu neváhejte kontaktovat (www.macroweil.cz).
 
 
Zdroj: Bluegiga Technologies
 
 
Hodnocení článku: