Jste zde

RFID modul ID12LA se spokojí i s nižším napětím

Nová verze oblíbeného RFID modulu ID12LA Vám díky širokému rozsahu napájecího napětí umožní implementovat RFID do Vašeho zařízení ještě snadněji.

Modul ID12LA zdarma

Doslova „mezinárodně známý“ RFID modul s integrovanou anténou, ID12 a jeho příbuzní jako např. ID2 nebo ID20, se díky bezproblémovému použití a spolehlivosti těší velké oblibě. Snad jedinou nevýhodou tohoto modulu byl úzký rozsah napájecího napětí, což prakticky umožňovalo jen DC napájení 5 V.
 
Nová verze ID12LA řeší i tento malý nedostatek a modul tak pracuje v rozsahu napájecích napětí 2,8 - 5 V DC, což např. umožňuje použití i s 3,3 V logikou nebo v bateriově napájených přístrojích (3 - 4x NiMH nebo 1x lithiový článek) bez nutnosti měničů nebo důkladné stabilizace napájení.
 
Modul ID12LA (dosah cca 12 cm), jakož i ID20LA (dosah cca 16 cm) drží distributor, společnost SOS electronic, trvale skladem, stejně tak i Mifare verzi (13,56 MHz) ID20MFIA. Pokud upřednostňujete co největší dosah, můžete použít modul ID2, dodávaný s externí anténou (dosah až 30 cm).
 
 
Detailní informace Vám poskytnou katalogové listy jednotlivých typů. V případě zájmu pak kontaktujte distributora na adrese info@soselectronic.cz.
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • hotové RFID řešení
  • nové verze s rozšířeným rozsahem napájecího napětí (2,8 - 5 V)
  • kompaktní rozměry
  • velmi jednoduché použití
  • k dispozici více verzí (125 kHz, 13,56 MHz, dosah 12 - 30 cm)
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.