Jste zde

Analyzátor ComProbe BPA600 pro snazší měření a nové Bluetooth 4.x

Na domácí trh míří protokolový analyzátor ComProbe BPA600 od amerického výrobce Frontline Test Equipment, Inc., pro duální měření protokolů Bluetooth 4.0. vč. Bluetooth Low Energy.
Tento přenositelný analyzátor (Dual Mode Bluetooth Protocol Analyzer), napájený prostřednictvím USB, umožňuje jednoduše snímat komunikaci Bluetooth a zároveň pružně měřit bez nastavování rolí uzlů.
 
 
Obsahuje dostatek nezávislých přijímačů, aby mohl podporovat všechny běžné, ale též budoucí scénáře Bluetooth sítí. Za zmínku tak stojí i příprava pro měření Bluetooth 4.1 (ve vývoji, schválení a podpora se očekává koncem 3Q 2013).
 
Každý rok se nyní uvádí na trh více než miliarda zařízení s Bluetooth a s využitím Bluetooth Low Energy se otvírají nové možnosti i pro českého vývojáře.
 
 
Frontline používá modulární přístup k analyzátorům. V kombinaci s ComProbe NFC mohou vývojáři zachytit i párování Bluetooth mimo pásmo (out of band Bluetooth pairing) a sledovat dekódovanou komunikaci v Bluetooth. V kombinaci s ComProbe 802.11 zase můžeme sledovat paralelní komunikaci Bluetooth s WiFi včetně zobrazení všech paketů v rámci jednotného uživatelského rozhraní, tzv. koexistence.
 
Další informace naleznete na stránkách společnosti AXONNET, případně v přehledovém dokumentu níže (zdroje).
 
Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon datasheet_bpa600_2013.pdf1.27 MB
Hodnocení článku: