Jste zde

Rychlá grafika s hotovými moduly na bázi FT81x

SOS electronic doporučuje nové moduly displejů gen4-FT81x od společnosti 4D Systems. Představují hotové řešení na bázi grafických čipů Bridgetek. K hlavním výhodám patří snadné a intuitivní programování, výkonný SW IDE, množství funkcí a tři velikosti displeje.

Grafické procesory FT81x jsme vám představili v našem článku EVE – ideální přítelkyně pro váš mikrokontrolér .Společnost 4D Systems si mnoho let spojujeme spíše s jejich vlastními grafickými procesory - zejména Picaso a Diablo 16, které jsou i nadále perspektivní a aktivní. Těm, kterým z jakéhokoli důvodu více vyhovují vlastnosti grafických procesorů FT81x od Bridgetek, přinášejí elegantní řešení v podobě sedmi nových modulů gen4-FT81x o velikosti 4,3“, 5“ a 7“.

Najdeme tu typy s rezistivním i kapacitním dotykovým panelem, jakož i s oblíbeným skleněným černým rámečkem (CLB – cover lens bezel), který navíc značně zjednodušuje montáž na čelní panel jednoduchým přilepením do otvoru.

Moduly na bázi čipů FT812 a FT813 umožňují vytvořit s minimálním úsilím výkonnou grafickou aplikaci, která má navíc jen velmi malé nároky na výkon nadřazeného procesoru. Bridgetek nabízí volně dostupné vývojové prostředí EVE Screen Designer (ESD 3.x). Zvláště pro menší a střední výrobní série je často výhodnější, z pohledu času i nákladů, použít hotový modul, než vyvíjet vlastní řešení.

Nové moduly displejů 4D systems série gen4-FT81x najdete přímo v našem skladovém sortimentu.

Pokud se zajímáte o jakýkoliv produkt značky 4D Systems, v SOS electronic vám rádi poradí na adrese info@soselectronic.cz

 Hlavní charakteristiky:

  • LCD TFT displej s rezistivním nebo kapacitním dotykovým panelem.
  • Mono PWM zvukový výstup se samostatným zesilovačem
  • Zabudovaný FTDI FT812 nebo FT843 Video Engine.
  • 64 hlasový polyfonní syntezátor zvuku.
  • PWM ovládání pro podsvícení LCD
  • Dekódování JPEG a MPEG
  • Samostatné napájení 5,0 V

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.