Jste zde

Snadné připojení vodičů s nasouvací svorkovnicí Euroclamp

Věděli jste, že v našem sortimentu Euroclamp máme svorkovnici, kterou lze jednoduše připojit k běžné svorkovnici na kabel? To vám umožní rychle a spolehlivě propojit vodiče. Podívejte se, jak na to.

Propojení mezi vodiči pomocí svorkovnic SFxx-3,81-P a SHxx-3,81

Po svorkovnici obvykle sáhnete, když potřebujete k DPS připojit několik vodičů. Ale když potřebujete propojit vodiče s jinými vodiči, už to není tak běžné.

Společnost Euroclamp má standardně ve svém sortimentu inverzní svorkovnici, která je však určena pro pájení do DPS, a proto přišla s novinkou, verzí svorkovnice na kabel. Pomocí něj můžete snadno a rychle vytvořit propojení mezi vodiči.

Standardní pár se skládá z nasouvací svorkovnice SHxx-3,81 na kabelu a nasouvací svorkovnice PVxx-3,81-P na plošném spoji. Pro testování, kontrolu, údržbu nebo jiné účely lze pak svorkovnici SHxx-3.81 připojit k vodičům na jiném modulu nebo k jinému zařízení pomocí svorkovnice SFxx-3,81-P.

„Tato svorkovnice je však vhodná i v mnohem prozaičtějších případech, a tím je „prodlužovací“ kabel. Stejně jako všechny ostatní svorkovnice Euroclamp může výrobce i tuto zhotovit v různých barvách a v případě potřeby i označit pozice. Může přitom jít o obyčejné číslování, písmena nebo jednoduché symboly podle vašich potřeb,“ uvádí Pavol Buhla, manažer produktových specialistů společnosti SOS electronic.  

Při větším počtu nasouvacích svorkovnic na kabel v aplikaci, a aby nedošlo k záměně, doporučujeme i zde použít kódovací klíny POL-S.

Vlastnosti a výhody svorek řady SFxx-3,81-P od společnosti Euroclamp:

  • počet kolíků: 2–24
  • rozsah provozních teplot: – 40 až 130 °C
  • maximální proud: 11 A
  • maximální napětí: 200 V (II/3)
  • průřezy vodičů: 0,2 až 2,5 mm2

Širokou nabídku svorkovnic a svorek Euroclamp najdete v sortimentu SOS electronic dostupnou přímo ze skladu, abyste ji mohli okamžitě použít pro své projekty. 

Máte zájem o více informací k výrobkům Euroclamp nebo o technické poradenství při výběru výrobku? Nebo máte jinou otázku či požadavek? Neváhejte kontaktovat SOS electronic..

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.