Jste zde

Software pro procesory TI Sitara s průmyslovými protokoly

Pro rodinu procesorů Sitara  AM64x a AM243x od Texas Instruments nabízí Kunbus stacky průmyslových protokolů, jako jsou PROFINET, EtherCAT, EtherNet/IP nebo IO-Link. Samozřejmě pro integraci s svým komunikačním řešením.

Již před několika lety TI zvolna a opatrně otevřelo možnosti spolupráce s partnery, kteří dodávají aplikační vrstvy software. V případě firmy Kunbus jde o komunikační rozhraní pro průmyslové sběrnice. Stackyjsou již plně integrovány do procesorů AM64x a AM243x a to jak z hlediska vývoje, tak z hlediska licencí. Nepřetržité a definované cykly aktualizace stackůtaké zaručují, že všechna zařízení vždy běží s nejnovějšími verzemi protokolů.

Podle firmy Kunbus integrované rozhraní brány IO-Link zajišťuje snadnou výměnu dat mezi úrovněmi fieldbus a IO-Link. Tímto způsobem mohou být zařízení integrována do sítě současně jako IO-Link master a jako zařízení fieldbus. Jednotlivé protokoly běží nezávisle na sobě na různých jádrech procesorů AM64x nebo AM243x, což by mělo zajistit co nejlepší výkon a flexibilitu.Protokolové stacky od Kunbus jsou standardně dodávány v oficiálních SDK od Texas Instruments pro procesory AM64x a AM243x. Pro pozdější produkční použití lze požadované stackové licence zakoupit přímo od Texas Instruments spolu s procesory, což snižuje čas i náklady.
https://www.kunbus.com/industrial-communication-protocols
https://www.ti.com/tool/KUNBUS-3P-INDUSTRIALCOMMS

Kunbus představí své řešení pro procesory TI také na veletrhu HANNOVER MESSE.
Veletrh HANNOVER MESSE nabízí ucelený obraz technologických možností pro průmysl dneška i zítřka – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

www.hannovermesse.de/en/

Hodnocení článku: