Jste zde

iSim:PE v7.0 slouží k simulacím. Potíže vychytá ještě před jejich vznikem

Pro všechny, kdo ve své praxi přichází do styku s analogovými integrovanými obvody a zejména pak zdroji napájení, v Intersilu připravili novou, bezplatnou verzi vývojového nástroje iSim:PE.
Společnost Intersil představila nejnovější verzi svého oblíbeného návrhového nástroje iSim™ Personal Edition (iSim:PE), určeného pro simulaci obvodů, který dále zjednodušuje proces výběru součástek pro napájení nebo též další zapojení s analogovými integrovanými obvody. iSim:PE v7.0 zkracuje dobu potřebnou pro vývoj, zatímco již v jeho rané fázi snižuje rizika, spojovaná s jakýmkoliv projektem – současné, ale též „nové generace“.
 
Jednoduše použitelný nástroj svižně a zároveň spolehlivě napomáhá při volbě součástek, se kterými bude možné reagovat na současné trendy při návrhu elektronických zařízení, tj. rostoucí výkonové hustoty, široký rozsah vstupního napětí a také provozních teplot, maximální účinnost, rychlou přechodovou odezvu i další nepostradatelné specifikace. Simulované návrhy jsou přehledně zobrazovány a lze je též okamžitě verifikovat. Po ověření iSim generuje soupisku materiálu včetně kompletního hlášení.
 
Novinkou této verze se stává nástroj pro rychlé vyhledání, ověření a následnou volbu MOSFETů či diod v závislosti na požadavcích návrhu, kdy uživatel jednoduše filtruje a třídí všechny dostupné prvky. Za zmínku rovněž stojí možnost přidávat jumpery s cílem jednoduše přepínat mezi různými obvodovými konfiguracemi. Tyto prvky jsou elektricky modelovány jako rozpojení či zkraty a budou kompatibilní se SIMPLIS® pro případ řízení napájení a SIMetrix™ pro analogové integrované obvody.
 
Nový simulační nástroj iSim:PE v7.0 od Intersilu je zdarma k dispozici na stránkách http://www.intersil.com/iSim. Pokud chcete vše vidět přímo v akci, krátké video naleznete na http://www.intersil.com/en/tools/iSim.html.
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: