Jste zde

IDT v novém - máme řešení i pro Vás

Společnost IDT, která se v minulosti věnovala především speciálním produktům, jako jsou paměti SRAM nebo logické obvody, prošla výraznou proměnou. V současné době dodává široké spektrum analogově-digitálních obvodů pro embedded PC, komponenty pro automobily, komunikační systémy, systémy pro zdravotnictví a mnoho dalších...

IDT v novém - poskytuje řešení pro embedded systémy, automotive...a další

Časovací obvody – každý systém je potřebuje

Společnost IDT má nejšiřší portfolio na světě v oblasti obvodů pro generování a distribuci hodinového signálu. Nabízí pevné či programovatelné generátory hodinového signálu, „fan-out“ a „zero-delay“ buffery (se zpětnou vazbou pro zajištění shodné fáze mezi vstupem a výstupem), multiplexery a obvody pro útlum jitteru. Výstupy obvodů jsou shodné nebo různé, s logikami CMOS, LVPECL, HCSL nebo LVDS.

Novinkou na poli časování jsou rodiny obvodů pro Real Time časování, pro vysokou přesnost a utra nízkou spotřebu.

Více informací na: http://www.idt.com/go/timing

Nemůžete nalézt to pravé?...Vyrobíme to pro Vás...

Společnost IDT využívá výrobní technologii, díky které je schopna upravit časovací obvody pro konkrétní požadavky. Obvod je sestaven z klasických bloků jako např. PLL, logika, analogové výstupy,..Tyto bloky jsou spojovány metalickou vrstvou a umožňují sestavit časovací obvod s libovolnými parametry.
 • nízká cena: výrobní technologie je velice efektivní pro konkrétního zákazníka, obvod může být sdílen i mezi více zákazníky, což přináší další snížení nákladů
 • krátká dodací lhůta: vzorky do 6-8 týdnů od zadání
 • netřeba vysokých množství: IDT podporuje příležitosti i pro menší množství
 • vysoká životnost: IDT zaručuje vysokou spolehlivost a životnost u všech jejich produktů
 • flexibilita: Vaše funkce, Váš výkon, Vaše pouzdro, Vaše rozmístění pinů, Váš teplotní rozsah
 • garantované výsledky: všechny stavební bloky jsou plně otestované

Řešení pro embedded systémy

Generátory PC hodinového signálu

Společnost IDT nabízí obvody, které plně pokrývají nároky pro časování PC systémů, jako např. procesor, paměti, apod. Obvody od IDT jsou vhodné pro všechny přední dodavatele komponent v oblasti PC, notebooků, serverů.. (Intel, AMD, Freescale,...). Nejpoužívanější platformou pro embedded systémy je v současné době Atom od Intelu. Společnost IDT nabízí generátory hodin speciálně navržené pro tyto obvody. Lze je zakoupit ve variantě s low-power nebo pro průmyslové teploty a nově také pro automotive (norma AEC-Q100).

Klíčové vlastnosti obvodů pro PC časování jsou: programovatelná frekvence, rozprostřené spektrum pro snížení EMI, velice nízká spotřeba a podpora PCIe Gen2.

PCIe switche

Rodina PCIe switchů pro rozšíření I/O je nejlepším řešením pro nárůst koncových zařízení připojitelných k PCIe root komplexu.
 • první průmyslově vyráběný Gen2 PCIe switch
 • 3 – 64 lanes, 3 – 16 portů
 • archtiektura “Cut-through” pro nízkou latenci
 • nízká spotřeba
 • bez potřeby chladících prvků
 • malé rozměry

Časování pro PCIe

Pro své PCIe obvody (Gen1 i Gen2), ale i obvody ostatních výrobců PCIe nabízí IDT široké spektrum speciálně navržených časovačů

 • hodinový generátor s více výstupy s funkcí rozprostřeného spektra (jako referenci využívá levný standardní krystal)
 • “Fan-out” buffery (až 21 výstupů)
 • “Zero-delay” buffery (až 12 výstupů)
 • hodinové multiplexery

Více informací na: http://www.idt.com/go/PCIExpress

Aplikace pro automotive

Společnost IDT získala certifikaci pro ISO/TS 16949:2002. Několik produktů je také certifikováno pro AEC-Q100 a na žádost zákazníka mohou být certifikovány i další obvody.


Řešení pro rozhraní sRIO

Rozhraní Serial Rapid IO (sRIO) je dnes používáno v aplikacích pro bezdrátové sítě, zpracování obrazu, medicínu, armádu a další, kde je zapotřebí levné řešení, které poskytuje vysoký výkon při přepínání mezi koncovými zařízeními.

Společnost IDT nabízí několik sRIO switchů: Pre-Processing Switch (PPS), PPS Gen 2, Central Packet Switch (CPS) a CPS-10/6Q, které umožňují vývojářům výběr mezi počtem portů, výkonem i funkčností, tak aby byl obvod optimální právě pro jejich zařízení.

Díky funkci InterConnect (FIC) podporují obvody od IDT plnou komunikaci mezi sRIO, Common Public Radio Interface (CPRITM), Time Division Multiplex (TDM) a standardním paralelním rozhraním, proto není potřeba tyto funkce implementovat do FPGA nebo ASIC.

Spojením 10G sériového bufferu, sRIO switche a FIC lze získat kompletní chipsetové řešení pro aplikace typu základích stanic pro bezdrétové sítě. Díky této kombinaci může zákazník využít kompletní výpočetní řešení pro široké pole aplikací s vysokým výkonem a výhodnou cenou.

Více informací na:


Speciální paměti

Společnost IDT nabízí ve svém portfoliu dvě rodiny produktů pro „Flow Control Managment“ (v zásadě se jedná o přemístění dat z jednoho místa na jiné). Zařízení Multi-Port jsou paměti, které mají dvě nebo více datových a adresových sběrnic s přístupem ke klasickému poli RAM. Obsahují kompletní logiku pro řízení současného čtení jednotlivých bloků a pro předcházení kolizí v případě vícenásobného zápisu. Druhou oblastí jsou FIFO buffery (First Input First Output), které se používají v případech, kdy je potřeba přizpůsobit rychlost přenosu či šířku sběrnice v datovém toku.

Funkce Flow Control Management mohou být využity v FPGA. Nicméně existuje řada případů, kdy je vhodnější použít externí buffer, především v případě nutosti velké paměti – externí FIFO buffer nebo Multi-Port paměť jsou levnější než větší FPGA.

Více informací na:

SAW filtry

Rodina SAW filtrů je speciálně navržena tak, aby pokryla veškeré požadavky v oblasti RF filtrů pro řadu aplikací jako bezdrátové infrastruktury, rádiové vysílače či přijímače, GPS, vojenské aplikace a mnohé další.

Jako v případě časovacích obovodů, je IDT schopno upravit obvod na přání zákazníka a uspokojit tak konkrétní požadavky i v případě menších množství (např. v oblasti vojenských aplikací).

Více informací na: http://www.idt.com/go/SAWfilters

Řešení Digital Display

Společnost IDT vyrábí rozhraní a kontroléry pro zařízení Digital Panel Display nové generace.

 • Display Port přijímač a dekodér
 • Display Port Timing Controller (TCON) pro Flat panely
 • switche HDMI 3:1 a 2:1
 • HDMI 1.3 kompatibilní vysílače
 • LVDS přijímače/vysílače pro video

Více informací na: http://www.idt.com/go/display

Pro více informací o produktech IDT kontaktujte svého distributora pro Českou Republiku MES Praha s.r.o. Rádi Vám sdělíme veškeré informace o cenách, dodacích lhůtách, ale také technické specifikace jednotlivých součástek.

Download & Odkazy:

Hodnocení článku: