Jste zde

Invite-Promote-Sell na HW.cz

Vaše novinky mohou být zde již za 850 Kč! Ukažte nové produkty, pozvánky a prodejní akce čtenářům Hw serveru.

S přicházející sezónou produktových novinek, seminářů a zákaznických akcí připomínáme, že je vám k dispozici balíček služeb Invite-Promote-Sell, který umožňuje rychle a jednoduše informovat o vašich připravovaných novinkách 50.000 pravidelných čtenářů HW.cz.
 
  • INVITE 

Pozvěte čtenáře HW serveru na roadshow, technické semináře, developerské konference nebo webináře výrobců z vašeho portfolia.
  • PROMOTE

Představte vaše nové produktové řady procesorů, mikrokontrolérů, grafických obvodů, zesilovačů, tranzistorů i pasivních součástek a konstrukčních prvků.
  • SELL

Oznamujte vaše prodejní akce, speciální nabídky, slevy, limitované série vývojových kitů a promoakce, které podporují váš prodej.
Hw server jako online magazín pro experty z oblasti profesionální elektroniky poskytuje prostor zejména distributorům elektronických součástek. 
Balíček služeb Invite-Promote-Sell je nová forma prezentace, která vaše novinky představí čtenářům Hw.cz v sekcích zajímavé akce a novinky na homepage hw.cz a v případě pozvánek také v kalendáři  . Nemusíte připravovat dlouhé odborné články, službu lze využít i pro stručná sdělení, jaká běžně vkládáte do novinek na webu, zákaznických e-mailů nebo newsletterů. Služba umožňuje publikovat během roku deset takových pozvánek nebo oznámení prodejních akcí za celkovou cenu 8500 Kč. 
 
Oznamujte své novinky rychle a jednoduše na správném místě! Každé vaše oznámení za 850 Kč!
 
V ceně také zápis do katalogu dodavatelů DIR.HW.cz
Služba HW.CZ IPS je poskytována za roční předplatné 8500 Kč +DPH, které umožňuje libovolnou kombinaci publikovaných informací. 
 
Bližší informace a podmínky akce jsou uvedeny zde.
 
 
Hodnocení článku: