Jste zde

Jen pár kliků: Mouser Electronics rozšiřuje podporu bezdrátových technologií

Jednoduchý přístup k informacím o nejnovějších vf produktech nabízí nové stránky RF Wireless Technology, na kterých vývojáři naleznou přehledně seřazené to nejdůležitější od předních výrobců součástek pro vysokofrekvenční techniku.
Mouser Electronics v těchto dnech představil nové stránky, zaměřené na oblast vysokofrekvenční techniky, tzv. RF, s cílem usnadnit vývojářům hledání informací o nejnovějších vf produktech na trhu a zároveň získat odpovídající technické zdroje, to vše bez potřeby dlouze proklikávat obsáhlé struktury webu.
 
 
Základní rozdělení stránek, které vedle dostupnosti interaktivního katalogu, datových listů, specifických referenčních návrhů, aplikačních poznámek, doplňujících informací a souvisejících nástrojů, spolu s možností jednoduchého on-line nakupování, vynikají též každodenní aktualizací, se přitom odvíjí od kmitočtového rozsahu. Vybírat tak budeme moci v pásmu do 1 GHz, dále pak mezi 1 a 5 GHz v čele s populárními technologiemi jako jsou například ZigBee, Bluetooth nebo též Wi-Fi, a konečně pak v rámci spektra, překračujícího hranici 5 GHz.
 
Zde také hledejme nejvhodnější antény, spínače, filtry, nízkošumové zesilovače LNA, koncové stupně, buffery, směšovače, napětím řízené oscilátory VCO a další. Za novinkami stojí přední výrobci v daném oboru, z mnoha vybíráme např. Skyworks Solutions, Inc., M/A-COM Technology Solutions, TriQuint Semiconductor či Texas Instruments. Více informací naleznete na stránkách RF Wireless Technology.
 
 
Zdroj: Mouser Electronics, ilustrace: TI
 
Hodnocení článku: