Jste zde

Kdo vydrží vyhraje. GSM moduly Fibocom nezastaví vlhkost, mráz ani interference

Společnost Macro Weil rozšířila svou podporu bezdrátových řešení pro aplikace typu M2M o cenově dostupnou nabídku modulů Fibocom.
Společnost Fibocom Wireless Inc., vystupující s podtitulem rozšiřujícím stávající možnosti každého z nás „Enrich smart life,“ je předním dodavatelem nástrojů pro komunikaci typu Machine-to-Machine a také služby LBS, založené na určování aktuální polohy uživatelů, s celosvětovou působností. Své bezdrátové moduly vyvíjí s ohledem na požadavky celé řady odvětví – od automobilového průmyslu, oblasti vyhledávání / sledování nebo mobilních technologií nasazovaných v průmyslu přes platební systémy a měřicí aplikace s podporou chytrých sítí až po vzdálený dohled s možností řízení, zabezpečovací techniku, směrovače a brány, nebo též nástroje pečující o zdraví.
 
 
 
GSM / GPRS moduly od Fibocomu (řady G600, G610 a G620), tvořící jen část z celkové nabídky čínského výrobce, byly speciálně navrženy právě pro M2M aplikace. Mohou se pochlubit malými rozměry, nízkou spotřebou a pochopitelně též spolehlivým přenosem dat. Vestavěný TCP/IP protocol stack byl do této chvíle úspěšně nasazen v miliardách terminálů po celém světě.
 
 
Vysokofrekvenční jednotky kromě toho splňují přísné požadavky kladené na průmyslová zařízení, takže je lze bez problémů provozovat i v náročných podmínkách, např. při vysokých teplotách a vlhkosti, v nepříznivém prostředí z hlediska EMI apod.

V případě zájmu o bezdrátové moduly Fibocom kontaktujte distributora, společnost Macro Weil, který Vám pomůže najít nejvhodnější řešení pro danou konkrétní aplikaci.
 
Hodnocení článku: