Jste zde

Moduly Stronglink Vám poskytnou RFID s vysokou bezpečností

Mifare a DESfire RFID moduly od společnosti Stronglink umožňují využívat pokročilé RFID technologie při zachování velmi přijatelné ceny.
MIFARE ultralight, MIFARE 1k, MIFARE 4k a MIFARE DESfire jsou známé technologie RFID, umožňující využívat rozmanité aplikace, ukládat na RFID tagy různé údaje a další funkce. Z tohoto důvodu jsou hojně používány v přístupových systémech, věrnostních programech, sledování zboží a mnoha dalších oblastech. Z hlediska bezpečnosti vyniká zejména systém DESfire s DES / AES kryptováním.
 
Nové 13,56 MHz moduly Stronglink SL025M, SL030, SL031, SL032, SL040 a SL040A v sortimentu společnosti SOS electronic tyto technologie umožňují využívat. Navíc se dají hned z několika důvodů poměrně snadno aplikovat: v prvé řadě jsou dostupné ve více verzích s rozhraním UART, I2C, RS232 i USB, dále pak certifikovány (CE a RoHS) a výrobce ještě poskytuje nadstandardní podporu vývoje.
 
 
 

Získejte RFID moduly Stronglink výhodněji!

  • Společnost SOS electronic Vám nabízí možnost zakoupení nebo též zapůjčení modulů za zvýhodněných podmínek. Pokud tedy máte zájem o vývoj aplikací s moduly Stronglink, ozvěte se na marketing@soselectronic.com.
Nasazení modulů podporuje i nízká spotřeba a poměrně velmi tenká konstrukce s výškou jen několik mm. Důležitý faktor - cena také hovoří ve prospěch modulů Stronglink, neboť jsou dostupné za maximálně konkurenceschopné ceny. V rámci podpory vývoje dostaneme též příklady zdrojových kódů pro různé rodiny mikrokontrolérů. Bližší informace Vám poskytnou uživatelské manuály SL025M, SL030, SL031, SL032, SL040 a SL040A a aplikační poznámky AN100721, AN101203 a AN110221.

Vybrané typy jsou již k dispozici přímo ze skladu distributora, společnosti SOS electronic, který Vám na požádání může do několika dnů zajistit i jakýkoliv jiný typ Stronglink. V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

  • univerzální 13,56 MHz RFID moduly
  • Mifare ultralight, 1K, 4K a DESfire
  • vysoká bezpečnost přenosu (DESfire)
  • dostupné verze s rozhraními UART, I2C, RS232 i USB
  • nadstandardní technická podpora
  • příznivá cena
  • malé rozměry a nízká konstrukční výška
  • certifikát CE a RoHS
  • nízká spotřeba
 

 

SL031 - příklady zdrojových kódů: ARM, AVR, MCS51, MSP430, PIC


 


 

SL032 - příklady zdrojových kódů: ARM, AVR, MCS51, MSP430, PIC


 
 
 

SL040A - konfigurační nástroj


 
 

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.