Jste zde

PRESTO Classic: profesionální modemy do Vašich aplikací

M2M Design Vám přináší řadu profesionálních embedded modemů – řešení, známé též jako PRESTO Classic. Robustní průmyslové prvky v maximálně kompaktním provedení a s příznivou cenovou politikou jsou vyhrazeny tzv. M2M aplikacím, tj. komunikaci mezi zařízeními, kde pokrývají odlišná kmitočtová pásma, dostupná na současném trhu (3G+, EDGE, GPRS, GSM, CSD či SMS).
 
Mezi základní výhody embedded modemů PRESTO Classic zcela jistě řadíme jejich malé rozměry, hliníkové provedení, vyhovující právě aplikacím typu M2M, dostupnost ucelené řady, 2G nebo 3G modem, Javu (v závislosti na konkrétním modelu), rozhraní RS232 s DB9-F nebo též USB, osvědčení od Vodafonu a v neposlední řadě rovněž tříletou záruku.
 
 
Chceme – li pak řadu profesionálních embedded modemů od M2M Design stručně charakterizovat, rozhodně dále zmíníme možnosti GSM / GPRS / EDGE a čtyři pásma 850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz k tomu, UMTS / HSDPA a pásma 900 / 2 100 MHz, napájecí napětí v rozmezí od 5,5 až do 32 VDC, provozní rozsah teplot od -40 °C až do +85 °C, IP Stack, indikační LED sítě GSM, integrovanou podporu SIM (3 V – 1,8 V), anténní konektor SMA-F, certifikát CE nebo vykazované rozměry 58 x 54 x 25 mm.
 
 
 
Další informace k robustním embedded modemům PRESTO Classic získáte kliknutím na tento odkaz. Zaujaly Vás produkty společnosti M2M Design? Kontaktujte distributora, společnost MACRO WEIL (firemní stránka na HW serveru) a zeptejte se i na možnosti, které Vám nabízí prostřednictvím rámcové smlouvy.
 
Výhodné rámcové smlouvy zajišťují lepší ceny, stabilitu a včasnost dodávek. Získáte tím výhodu nad konkurencí a jistotu při realizaci Vašich projektů. Hlavní význam rámcových smluv je v poskytnutí takových obchodních podmínek, pro které již nebudete muset hledat vždy nového dodavatele na každou zakázku. Smlouva Vás nenutí koupit za každou cenu, ale o ceně se vždy jedná. Smyslem je pak objednat takové množství, aby bylo možné dosáhnout co nejlepších podmínek.
 
 
 

Na HW serveru dále čtěte:

 
Hodnocení článku: