Jste zde

RFMD: vf technika bez hranic a v celé své šíři

Společnost RF Micro Devices, Inc., známá též pod svou zkratkou RFMD®, patří k předním firmám s celosvětovou působností, pohybujícím se v oblasti návrhu a výroby špičkových polovodičových součástek. Seznamte se s aktuální nabídkou a možnostmi pro nadcházející rok 2013 i vy!
Produkty RFMD umožňují dosahovat značné míry mobility, zajišťují rozšířenou propojitelnost a dále například podporují pokročilé funkce mobilních telefonů a také bezdrátové infrastruktury včetně lokálních sítí WLAN (Wireless Local Area Network), přičemž se s přehledem pohybují i v oblasti širokopásmových přenosů či letectví a kosmonautiky. Svá uznání výrobce získává zejména za rozmanité portfolio polovodičových technologií a odborné znalosti ve světě vysokofrekvenčních systémů, které povýšil přímo do svého názvu.
 

 
Aktuální příručka RFMD (2012-2013) pro výběr těch nejlepších produktů přináší přesný popis více než 750 prvků – a to včetně více než devadesáti nedávno představených – zaměřených na řadu koncových trhů i jejich aplikací. Na svých 64 stranách nabídne odkazy nebo též vyhledávání na základě konkrétních aplikačních diagramů.
 
Z více než patnácti zahrnutých segmentů jmenujme alespoň Cellular, Point-to-Point Microwave Radio, WiFi, WiMAX, LTE, CPE, Smart Energy AMI, Zigbee®, Wireless Infrastructure, Military and Space, Broadband Transmission či Consumer.
 
 
RFMD Product Selection Guide si můžete stáhnout ve formátu .PDF, případně využijte interaktivní verze na http://www.rfmd.com/selectionguide/ . V případě zájmu o konkrétní produkty kontaktujte zastoupení pro český i slovenský trh – společnost Macro Weil ( http://www.macroweil.cz/ ).
 
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: