Jste zde

Spolehlivá kabeláž do každé sítě

V sortimentu SOS electronic již najdete i osvědčené komponenty pro datovou komunikaci od společnosti Solarix. Výborná kvalita, příznivá cena a skladová dostupnost jsou jejich hlavními výhodami.

Na trhu je velké množství výrobců Ethernet kabelů. Lapp a Belden jsou asi nejznámější v tomto segmentu.

SOS electronic zařadil do svého sortimentu dodavatele s kvalitními produkty, službami a mnoha dalšími výhodami - značku SOLARIX.

Společnost Solarix se za více než 25 let působení na evropském trhu vypracovala mezi přední dodavatele metalických a optických kabelů, konektorů (keystones), rozvaděčů a ucelených systémových řešení pro Ethernet a datovou komunikaci.

Kvalitu a vynikající výkonové parametry strukturované kabeláže Solarix potvrzují certifikáty mezinárodně uznávaných testovacích laboratoří a především více než 700 certifikovaných a dlouhé roky spolehlivě fungujících instalací v Česku, na Slovensku i ve světě.

10 důvodů, proč si vybrat strukturovanou kabeláž SOLARIX:

 1. Kompletní portfolio produktů metalické a optické kabeláže a rozvaděčů
 2. Vynikající poměr kvality, výkonu a ceny
 3. Komponenty splňují požadavky mezinárodních standardů
 4. Výborná skladová dostupnost produktů
 5. Jednoduchost a rychlost instalace
 6. Široká databáze produktových materiálů
 7. Nejlepší produktová podpora
 8. Inovativní přístup a podpora budoucích technologií
 9. Standardní záruka 5 let
 10. Prodloužená systémová záruka až 30 let

Produkty Solarix jsou vhodné pro všechny velikosti a typy sítí, jako například ve velkých halách, objektech, nákupních a business centrech, protože splňují všechny požadavky mezinárodních standardů. Výrobce poskytuje standardní 5 letou záruku, zajímavá je ale i prodloužená, tzv. systémová záruka až na 30 let. 

V nabídce SOS electronic jsme vybrali nejpoužívanější Ethernet kabely kategorie pro strukturovanou kabeláž Cat5E v oblíbených a praktických kartónových baleních po 305 m.

FTP kabely s pevným jádrem (drát):

 • SXKD-5E-FTP-LSOH - FTP kabel CAT5e LSOH Dca-s1,d2,a1, 4x kroucený pár, fialový - bezhalogenová verze s nízkou kouřivostí (low-smoke, zero halogen), ideální pro instalace do veřejných budov, nákupních center apod.
 • SXKD-5E-FTP-PE - FTP kabel CAT5e PE Fca, 4x kroucený pár, UV odolný, černý - ideální do exteriéru.
 • SXKD-5E-FTP-PE-SAM - FTP kabel CAT5e PE Fca, 4x kroucený pár, samonosný, UV odolný, černý - vhodný pro nadzemní vedení, propojení mezi budovami apod.
 • SXKD-5E-FTP-PVC - FTP kabel CAT5e Eca, 4x kroucený pár, PVC, bílý - základní nejběžnější standard pro instalace v budovách.

Flexibilní FTP kabel (lanko):

 • SXKL-5E-FTP-PVC-GY - FTP kabel CAT5e 4x kroucený pár, PVC, šedý - ideální pro flexibilní instalace, jakož i k výrobě patch kabelů na míru.

V SOS electronic vám na objednávku v krátkém termínu a za výhodných podmínek dodají i jakékoliv jiné výrobky Solarix, například datové kabely s vyšší specifikací (Cat6, Cat7…), konektory a další prvky datové komunikace.

Více informací k produktům značky SOLARIX naleznete na webu SOS electronic. Pokud potřebujete poradit, neváhejte je kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: