Jste zde

Elatec byl jmenován “Distributorem roku 2007“ společností Renata Batteries

Distribuční firma Elatec Vertriebs GmbH, získala od společnosti Renata ocenění “Distributor roku 2007” za mimořádné výkony v nárůstu prodeje ve střední a východní Evropě.Renata uděluje toto ocenění pouze pro jednoho ze svých distribučních partnerů, který vykáže nejrychlejší růst v prodeji a úspěšných designových a marketingových aktivitách.

Sdělení:

Předání ocenění“Zatímco Renata Batteries očekává významnou část prodeje prostřednictvím svých partnerů, Elatec Vertriebs GmbH splnil svoji roli a velmi značnou měrou přispěl k růstu našeho prodeje svým profesionálním přístupem a excelentním výkonem v podobě nejvyššího počtu design-winů ve střední a východní Evropě“ říká Daniel Locher, Key Account Manager Renata Batteries. “Mají vysoký závazek promovat naše produkty a umí dobře “prodat“ plnou hodnotu našich kvalitních produktů a pomáhat nám při rozvíjení obchodu. Elatec Vertriebs GmbH pracoval v roce 2007 velmi úspěšně a plně si zaslouží toto ocenění“.

"Je pro nás velká čest obdržet takovéto ocenění od Renata Batteries,“ říká Kurt Bosshard, Sales Director Elatec Vertriebs GmbH. "Pevné vazby mezi distributorem a výrobcem jsou naprosto klíčové pro dosažení tohoto výsledku. Proto chci touto cestou poděkovat všem zainteresovaným osobám ze společností Renata a Elatec. ”

Krátký popis společností:

Renata BatteriesRENATA SA, se sídlem společnosti ve švýcarském Itingenu nedaleko Basileje, se řadí mezi světové lídry ve výrobě lithiových baterií pro elektronická zařízení a náramkové hodinky. Společnost byla založena roku 1952 s cílem vyrábět mechanické části pro náramkové hodinky. V 70. letech byla zahájena specializace na výrobu lithiových baterií a hlavní koncentrací obchodu byl opět trh s náramkovými hodinkami. Dnes je v moderních halách Renaty soustředěn “pod jednou střechou“ výzkum a vývoj, výroba, kontrola kvality i marketing.

ElatecElatec Vertriebs GmbH byl založen v roce 1988 a zaměstnává přibližně 50 zaměstnanců. Společnost je rozdělena na 3 divize: Elektronické komponenty, RFID a Telecom&Banking. Hlavní sídlo Elatecu je situováho v německém Haaru odkud řídí své pobočky v Rusku, Česku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Bulharsku a Švýcarsku. Společnost nabízí široký zákaznický servis (consulting supply chain, security stock management & EDI) v různých oblastech včetně plné technické podpory.

Odkazy:

Hodnocení článku: