Jste zde

Test Workflow od NI s předplatným

Také NI přechází na model předplatného softwaru. Balíček zjednodušuje přístup inženýrů k testovacímu softwaru a poskytuje nástroje LabVIEW, TestStand, FlexLogger a DIAdem v jediné licenci.

Farnell představil nové předplatitelské balíčky Test Workflow od NI, které rozšiřují přístup inženýrů k softwaru potřebnému pro návrh a automatizaci testovacího nebo měřicího systému. 
Rychlý vývoj a rostoucí nároky na software ukázuje výhody modelu SaaS. Poskytovatel softwaru sice získá od zákazníků o něco více peněz, na druhou stranu na sebe bere daleko větší zodpovědnost za plnou funkčnost a bezpečnost poskytovaného softwaru. Tento stav je výhodný pro obě strany. Na straně uživatele odpadá řada dodatečných nákladů na správu licencí a také náklady na zbytečné licence, které se nevyužijí ať z důvodu kapacity, funkcí či životního cyklu projektů.
I to jsou důvody, proč model předplatného začíná nabízet také NI. Softwarový balíček Test Workflow zohledňuje vyšší produktivitu, která vyplývá z používání několika softwarových nástrojů. Inženýři mají k dispozici veškerý software, který potřebují k zefektivnění svých testovacích a měřicích aplikací a k bezproblémovému přechodu od návrhu k validaci.

Nový balíček Test Workflow od společnosti NI je předplacená sada softwaru pro inženýry pracující na výzkumných, validačních a produkčních testovacích aplikacích. Balíček, který je dostupný u společnosti Farnell po celém světě, poskytuje přístup k nejoblíbenějšímu testovacímu a měřicímu softwaru NI prostřednictvím jedné levné a snadno spravovatelné licence na softwarové produkty, díky nimž se projekty dostanou na trh rychleji.

Tato kombinace zahrnuje LabVIEW, TestStand, FlexLogger a DIAdem a umožňuje inženýrům získat užitečné informace, zlepšit vývoj testovacích systémů a získat větší hodnotu z testovacích dat. Díky možnosti rozšiřovat nebo snižovat rozsah podle potřeby mají uživatelé další kontrolu nad projektovými náklady.

Zákazníci společnosti Farnell mohou ušetřit až 50 % z předplatného Standard Test Workflow a až 60 % z předplatného Test Workflow Pro v porovnání s individuálním nákupem softwaru.

Zákazníci si mohou nový software Test Workflow zakoupit od společnosti Farnell

 

Hodnocení článku: