Jste zde

Měřicí šňůry SKS nebudete chtít odložit

Základní užitečný doplněk každého vývojového a testovacího pracoviště, měřicí šňůry, si zaslouží tu nejlepší možnou kvalitu.
Ať už měříte každodenně nebo jen občas, pravděpodobně víte, jak výrazně umí pomoci různé měřicí doplňky. Nebo naopak, kolik času umí zabrat nespolehlivé měřicí šňůry a jiné příslušenství, když po dlouhém pátrání po chybě v zapojení zjistíme, že vše je OK, jen měřicí šňůra měla špatný kontakt.
 
Pro každého, kdo má čas a chuť vyrobit si měřicí šňůry, má distributor, společnost SOS electronic, v nabídce samotné měřicí svorky, hroty, banánky a další doplňky od společnosti SKS (Hirschmann-SKS). Pro ty z vás, kteří upřednostní raději hotové, profesionálně vyrobené měřicí šňůry, pak má elegantní řešení v podobě samotných šňůr nebo i testovacích sad. Takové šňůry a sady jsou zvláště vhodné pro profesionální pracoviště a hromadné využití ve výrobě nebo při testování.
 

Silikonová testovací šňůra zdarma

  • Nabízíme Vám možnost získat vzorek silikonových měřicích šňůr série MLS SIL GG a MLS SIL WS zdarma. Stačí jen odpovědět na otázku Jaké max. pracovní napětí zvládá nová 2mm bezpečnostní série SKS?
  • Dva výherce v SOS vylosují 19. května 2014
Společnost SKS se dlouhodobě specializuje na měřicí příslušenství a její výrobky pod značkou SKS-Hirschmann jsou známy svou kvalitou a také ergonomií. Ze širokého výrobního portfolia vybíráme např. šňůry s banánkem a zdířkou pro kolíkovou lištu (série MALN), bezpečnostní měřicí šňůry (série MALSW), měřicí šňůry s banánky na obou stranách (série MLN), měřicí šňůry s měřicími hroty, jakož i sady pro měření (série PL2600 nebo PMS). Všechny měřicí šňůry jsou vysoce ohebné a s kvalitní izolací.
 
Na pracoviště s vysokým rizikem poškození měřicích šňůr, např. od horkého hrotu páječky nebo jiného zdroje tepla, jsou ideálním doplňkem silikonové měřicí šňůry série MLS SIL. „Vedlejší“, ale zato velmi cennou vlastností silikonových měřicích šňůr je i jejich extrémní ohebnost, umožňující maximálně pohodlnou práci. Takové šňůry Vám pak může distributor zajistit na objednávku.
 
Bližší informace o těchto užitečných pomocnících najdete v katalogu SKS-Hirschmann. V případě zájmu o jakýkoliv produkt SKS-Hirschmann pak pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • profesionálně vyrobené měřicí šňůry
  • kvalitní a spolehlivý laboratorní sortiment pro měření a testování
  • cenné doplňky pro spolehlivé měření
  • ergonomický design a vysoká bezpečnost
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: