Jste zde

Osciloskopu R&S HMO1002 za 16 800 Kč je těžké odolat - aktualizováno (2)

V limitované nabídce mohou nyní profesionálové, školní laboratoře nebo i amatéři získat nový, mimořádně cenově dostupný digitální MSO osciloskop. AKTUALIZOVÁNO (2): Pro velký zájem bude ve 44. týdnu (od 27. 10.) od výrobce k dispozici ještě posledních 10 kusů. Jedná se o poslední kusy, které bude možné koupit za tuto speciální cenu! AKTUALIZOVÁNO (1): Prvních 5 kusů je vyprodáno. Po dohodě s výrobcem však distributor bude mít ve 43. týdnu (tj. od 20. 10.) ještě dalších 5 ks za stejně výhodnou cenu!
 
Pravděpodobně jste již zaregistrovali, že se společnost Hameg stala členem skupiny Rohde&Schwarz a nové osciloskopy již nesou pouze označení R&S. Zůstává však název série HMO, která již několik let představuje produkty s excelentním poměrem cena / vlastnosti. Tentokrát v sérii HMO přibyl nový člen - HMO1002, který dále snižuje cenovou hladinu při zachování mnoha vlastností, které v této cenové skupině obvykle nenajdeme. Za standardní doporučenou prodejní cenu 21 900 Kč nabízí skutečně mnoho.
 
 
Tentokrát Vám distributor, společnost SOS electronic, navíc nabídne speciální akci, ve které si můžete tento osciloskop koupit pouze za cca 16 800 Kč (610 Eur). Nabídka platí pro prvních 5 ks a jen do vyprodání zásob.
 
Dvoukanálový digitální osciloskop 2x 50 MHz nabízí plnou MSO funkcionalitu a po zakoupení externí logické sondy HO3508 můžeme na jedné obrazovce současně sledovat analogové i digitální signály (ideální při měření A/D nebo D/A převodníků apod.). Se vzorkovací rychlostí 1 Gsample/s (512 MHz/kanál), 128 k FFT, funkčním generátorem a různými matematickými funkcemi poskytuje bohaté možnosti pro analýzu obvodů. Unikátním v této třídě je 50 MBit/s generátor (vzorků), který umožňuje vytvořit 4 bity široké a 2 k dlouhé vlastní vzorky. Současně lze tento generátor nastavit například tak, že získáme na výstupu 25 MHz signál (clock).
 
 
Dalším unikátem v této cenové hladině je možnost kvalitně měřit i „slabé“ signály díky reálné citlivosti 1 mV/dílek. HMO1002 je dostupný též ve verzi 2x 70 MHz nebo 2x 100 MHz. Snad nejzajímavější pak bude možnost změnit si kdykoliv později základní typ (se vstupy 2x 50 MHz) na 70 MHz nebo 100 MHz pomocí SW voucherů.

Bližší informace naleznete v brožuře HMO1002. V případě zájmu o jakýkoliv produkt Hameg / Rohde&Schwarz pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • osciloskop s vynikajícím poměrem cena / vlastnosti
  • ideální pro školy, laboratoře a vývojová pracoviště
  • reálná citlivost až 1 mV/dílek
  • unikátní generátor vzorků, umožňující vygenerovat libovolný signál (50 Mbit/s)
  • 1 GHz vzorkovací frekvence (512 MHz / kanál)
  • různé matematické funkce
  • plná MSO funkcionalita
  • kompatibilní se všemi sondami pro sérii Hameg HMO
  • funkční generátor do 50 kHz
 

 

Download a odkazy:

 
 
 
Hodnocení článku: