Jste zde

Testování Automotive Ethernetu? Žádný problém s novými řešeními od Keysight Technologies!

Společnost Keysight Technologies představila na veletrhu Automotive Testing Expo 2017 kompletní sadu řešení pro testování Automotive Ethernetu.

Jednotlivá řešení umožňují testovat jak přijímací, tak vysílací prvky této čím dál tím více používané sběrnice, a k dispozici je i nové řešení pro testování kabeláže a konektorů pro Automotive Ethernet.

Společnost Keysight Technologies je jediným dodavatelem měřicí techniky, jehož řešení pokrývají testování všech prvků Automotive Ethernetu (Rx, Tx, kabeláž a konektory) vůči standardům BroadR-Reach, 100Base-T1 (802.3 bw) a 1000Base-T1 (IEEE 802.3bp).
Nově je také k dispozici protokolové dekódování sběrnice BroadR-Reach N8847A pro osciloskopy Keysight Infiniium.
Přehled všech řešení naleznete na www.keysight.com/find/automotive-ethernet a základní orientaci v nabídce testovacích řešení pro Automotive Ethernet získáte i prostřednictvím této brožury.

 

Máte-li zájem se o některých z těchto řešení dozvědět více, kontaktujte společnost H TEST a.s., která je prémiovým autorizovaným distributorem produktů a řešení společnosti Keysight pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Hodnocení článku: