Jste zde

Účinný čistící a odmašťovací prostředek se silou citrusů

Vysoce aktivní průmyslový čisticí prostředek na bázi přírodních pomerančových terpenů a alkoholu se silnými dekontaminačními vlastnostmi již ve skladu SOS electronic. Ideální pro bezpečné čištění strojů a zařízení.

Čisticí prostředek CRC Citro Cleaner je ideální alternativou k tradičním rozpouštědlovým a vysoce alkalickým čisticím prostředkům.

Je to silný čisticí a dekontaminační prostředek s extrémně vysokým obsahem alkoholu, který i díky působení přírodních terpenů odstraňuje i velmi odolné a mastné nečistoty, viry a bakterie ze všech běžných povrchů.

Jelikož je Citro Cleaner bezpečný pro použití na všech kovových površích a na většině povrchů z kaučuku, plastů a lakovaných povrchů, je to jeden z nejuniverzálnějších čisticích prostředků vhodný pro průmysl, dopravu i kancelář (například pro telefony, kliky dveří, tablety, dotykové obrazovky, klávesnice, stoly a toalety).

Díky obsahu přírodního citrusového extraktu má spolu s isopropanolem nejen silné čisticí a dezinfekční vlastnosti, ale také příjemnou vůni citrusů, proto je velmi oblíbeným výrobkem.

Univerzální čistící a zároveň dezinfekční prostředek CRC Citro Cleaner je dostupný ve dvou baleních. V praktickém 500ml balení a ve větším 5L balení.

Více informací o produktech značky CRC vám rádi poskytnou v SOS electronic na adrese info@soselectronic.cz

Hlavní vlastnosti/výhody:

  • 2 v 1 - čistí a chrání
  • Odstraňuje znečištění z většiny povrchů: kov, kámen, tkaniny a většina plastů.
  • Obsahuje až 90% alkoholu
  • Neutrální PH
  • Příjemná citrusová vůně

Download a odkazy:

Hodnocení článku: