Jste zde

Ultra Librarian s knihovnou 1.25 milionu komponent Digi-Key nyní bez limitu

Online knihovna poskytující symboly, footprinty a 3D modely pro 1,25 milionu různých komponent, které má Digi-Key na skladě umožňuje zákazníkům snadno navrhnout svůj design. Klíčové komponenty jsou k dispozici ve 22 CAD formátech, které podporují většina nástrojů EDA a CAD.

Ultra Librarian je komplexní řešení elektronických komponentů pro návrh desek plošných spojů. Web UltraLibrarian.com umožňuje návštěvníkům vyhledávat v databázi s více než 40 miliony komponent. Registrovaní uživatelé si mohou stáhnout modely a ověřené komponenty z největší databáze na světě, která obsahuje více než 14 milionů CAD souborů. Symboly, footprinty, 3D modely od více než 400 výrobců lze exportovat do více než 20 různých CAD nástrojů. Software pro vytváření knihoven obsahuje více než 600 šablon. Ultra Librarian je vlastněn společností EMA Design Automation.

Přestože Digi-Key dostupnost této knihovny oznámila již v dubnu, na začátku května přidala další novinku. Po dohodě s firmou EMA zajistila nelimitovaný přístup ke všem komponentům, což v překladu znamená volný přístup pro všechny. Do řady knihoven Ultra Librarian byl sice volný přístup pro výběr, ale s omezeným downloadem z hlediska počtu stažených komponent. Tento limit je nyní v případě knihovny Digi-Key odstraněn.

Digi-Key Electronics se sídlem v Thief River Falls, Minn., USA je autorizovaným globálním distributorem elektronických součástek s plným servisem a nabízí více než 6,8 milionu produktů s více než 1,4 miliony kusů skladem. Digi-Key nabízí také širokou škálu online zdrojů, jako jsou EDA a designové nástroje, datové listy, referenční návrhy, instruktážní články, videa, multimediální knihovny a mnoho dalšího. Technická podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo webchatu.

Software Ultra Librarian (zdroj: Digikey)

Osmileté partnerství Digi-Key a Ultra Librarian poskytuje zákazníkům přímý přístup k obsahu knihoven. To umožňuje rychlejší, snadnější a přesnější návrh. Tvorba a údržba tak velké knihovny vyžaduje tým odborníků na PCB a softwaru, aby pochopili potřeby konstruktérů a vytvořili software, který uspokojuje potřeby koncových uživatelů. Velkou část práce odvede desktopový software Ultra Librarian, který se používá k vytváření jednotlivých dílů. Součástí celého systému je více než 30 různých kontrol, aby se zajistila přesnost, konzistence a dodržování standardů IPC.

Zákazníci společnosti Digi-Key mají možnost snížit čas při vývoji a to díky obsáhlé knihovně a objemu dostupných dílů. Mohou s náskokem začít se začleňováním nových součástí do svých návrhů pro svou aplikaci. Partnerství Digikey a EMA mají společný cíl. Získat CAD modely pro všechny součásti, které nabízí, aby se zákazníci mohli soustředit jen na design a dostat tak své výrobky rychleji na trh. Tomuto cíli jsou rok od roku blíž a blíž.

Další informace o knihovně Ultra Librarian, stejně jako kompletní portfolio produktů společnosti EDA a designových nástrojů naleznete na webové stránce Digi-Key.

Hodnocení článku: