Jste zde

Virtuální hardware ARM urychluje vývoj

Vývojové nástroje Arm integrované do GitHub Actions umožňují rychlejší uvedení na trh pro IoT a embedded vývojáře. Další platformy Queexo a Nota AI integrují Arm Virtual Hardware pro lepší dostupnost a snadnější nasazení pracovních zátěží strojového učení.

Minulý rok Arm spustil   Arm Virtual Hardware , cloudovou službu, která poskytuje virtuální modely subsystémů Arm a vývojových desek třetích stran. Tyto modely umožňují vývojářům softwaru, výrobcům OEM a poskytovatelům služeb začít s vývojem softwaru dříve než mají k dispozici fyzické vývojové kity a čipy. U složitějších projektů také odpadá nutnost budování a údržby složitých deskových farem. Vývojáři embedded systémů mohou také zpracovávat složité úlohy strojového učení.

Tento přístup se Armu osvědčil, takže na letošním GitHub Universe společně s představiteli GitHubu oznámili integraci virtuálního hardwaru do platformy GitHub Actions. Nativní dostupnost nástrojů Arm, včetně  křížového kompilátoru a virtuálního hardwaru Arm umožní vývojářům IoT a embedded yplikací postupovat rychleji než kdy dříve a získat to nejlepší z čipů na bázi Arm.
Vývojáři nyní mohou používat kompilátor Arm a cross-compiler v rámci GitHub Actions a také přistupovat k modelům Arm Virtual Hardware výpočetních systémů založených na Corstone a procesorům Arm Cortex-M prostřednictvím samostatně hostovaných a GitHub hostovaných runnerů. 

V oblasti umělé inteligence se stejná integrace týká platforem Queexo a Nota AI, které ještě v tomto roce  integrují Arm Virtual Hardware, Tyto platformy AutoML mění paradigma pro přístupnost a snadnost nasazení pracovních zátěží ML – což přirozeně odpovídá cílům Arm pro Arm Virtual Hardware. 

https://resources.github.com/devops/actions/arm-virtual-hardware/

Hodnocení článku: