Jste zde

S krabičkami Hammond 1553W Vás nepřekvapí ani déšť

Oblíbené krabičky do ruky série 1553 jsou nyní dostupné také ve verzi odolné vůči vodě a s krytím IP65.

Krabička Hammond zdarma!

Ergonomické krabičky série 1553 s „neklouzavým“ povrchem na bocích si na trhu rychle našly své místo. Precizní konstrukce s mosaznými pouzdry pro šrouby, snadné osazení DPS na distanční sloupky a další detaily pak z této série krabiček činí univerzální řešení prakticky pro jakékoli „mobilní“ aplikace.
 
Navzdory velmi dobře pasujícím dílům krabičky, minimalizujícím možnost vniknutí prachu dovnitř, jistě existují mnohé aplikace, ve kterých bude riziko vniknutí prachu nebo vody zvýšené. Pro tyto případy je vhodná nová verze, označená jako „W“, tj. 1553W s integrovaným těsněním a celou konstrukcí navrženou tak, že splňuje požadavky pro IP65. Místa pro šrouby jsou umístěna mimo přírubu, takže zajišťují integritu těsnění.
 
Série Hammond 1553W je dostupná ve velikostech „B“, „C“ a „D“, tj. 1553WB (117x79x25 mm), 1553WC (117x79x32 mm) a 1553WD (147x90x25 mm). Všechny velikosti jsou dále dostupné ve dvou barvách, bílo - šedé a černé (GY / BK).
 

Další detaily najdete v katalogových listech jednotlivých typů.
 
V případě zájmu o jakýkoli produkt HAMMOND kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.


 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • krabičky do ruky, odolné vůči vodě a prachu, IP65
  • integrované silikonové těsnění
  • tři velikosti ve dvou barvách
  • boční strany pokryté měkkou gumou (šedá, RAL7012)
  • vyrobeno ze samozhášivého ABS UL94-V0
  • včetně černých šroubů z nerez. oceli
 

 

Download a odkazy:

 
 

 

Hodnocení článku: