Jste zde

Bez pasivních součástek to také nejde, vysvětluje nový E-book

Nový E-book obsahuje pět kapitol zaměřených na různé typy pasiv, stejně jako na dlouhodobý výhled pasiv v budoucnosti elektronického designu. Témata kapitol zahrnují magnetismus, ochranu obvodů, měření proudu a odporová řešení pro vybíjecí obvody.

Nový E-book Mouseru, vydaný ve spolupráci s Bourns vysvětluje roli pasivních součástek v nově vznikajících elektronických aplikacích, včetně obnovitelných zdrojů, hybridů a elektrických vozidel. 
V knize Passives and Their Emerging Applications nabízí jedenáct odborníků z firem  Bourns, Eaton, Samsung Electronics a Whirlpool své poznatky týkající se zásadní role pasiv v elektronických obvodech. Pasivní komponenty hrají zásadní roli v provozu elektronických zařízení, podporují funkce včetně zpracování signálu, přeměny energie, správy napájení a potlačení elektromagnetického rušení. I když pasivní prvky byly používány v elektronice vždy, jejich význam roste pro řadu řešení nové generace, včetně mobilních sítí 5G, skladování zelené energie, smartphonů a autonomních vozidel. Pasivní komponenty pomáhají zjednodušit stále složitější elektronické konstrukce a zajišťují spolehlivý výkon i v náročných prostředích s extrémními teplotami, vlhkostí nebo vibracemi.

Nová elektronická kniha obsahuje odkazy na 10 relevantních produktů od společnosti Bourns, včetně stíněných napěťových induktorů řady SRPWA AEC-Q200, vysokoproudých diod TVS řady PTVS1-0xxC-H, vysoce výkonných rezistorů proti přepěťovým čipům řady CMP-Q a planárních transformátorů řady PLN. Spolehlivé pasivní komponenty Bourns poskytují vysokou proudovou přepěťovou ochranu a spolehlivé spínání pro náročné konstrukce a aplikace.

https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/passives-and-their-emerging-applications/.
https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/.

Hodnocení článku: