Jste zde

Blogy

Patentové problémy si mohou najít i Vás!

Problémy s patenty a patentové obchodní války, jaké známe třeba od výrobců mobilních telefonů, se dějí i zde v Evropě. Společnost Flajzar např. aktuálně nabízí 10.000 Kč tomu, kdo jí v jednom takovém boji pomůže. Další podrobnosti naleznete prostřednictvím tohoto odkazu. Ale pozor, nezbytný důkaz o použití popsaného principu má smysl pouze do 19. ledna 2012 (čtvrtek).

ŠKODA zahájila testy Octavie Green E Line

S deseti elektromobily Octavia Green E Line zahájila tuto středu, tj. 11. 1. 2012, ŠKODA v okolí Mladé Boleslavi praktické testy elektrického pohonu v každodenním provozu. Octavia Green E Line je prvním čistě elektricky poháněným vozem české automobilky. Cílem zkušebního provozu je získání praktických uživatelských zkušeností s elektrickým pohonem v běžném silničním provozu.

I Ty můžeš přispět svými nápady!

Dobře víme, že studium na vysoké škole není vždy taková brnkačka, jak se říká. Obzvláště studuje – li člověk technické obory. Přesto se najdou tací, kteří obětují svůj volný čas práci na projektech, jako je například stavba vozu specifikace Formula Student/SAE, a závodění s ním. Závodí s ním... a dosáhnou v mezinárodní konkurenci na 2. místo!

Jsme tady pro Vás!

Děkujeme všem za přízeň, kterou nám projevujete, a těšíme se na další společná setkání (nejen) na stránkách hw.cz, stejně jako též nové a neméně zajímavé formy vzájemné spolupráce v roce 2012, který před nás již nyní klade celou řadu skutečných výzev, na něž budeme společně s Vámi rádi reagovat!

Vaše redakce.

Stránky