Jste zde

I Ty můžeš přispět svými nápady!

Dobře víme, že studium na vysoké škole není vždy taková brnkačka, jak se říká. Obzvláště studuje – li člověk technické obory. Přesto se najdou tací, kteří obětují svůj volný čas práci na projektech, jako je například stavba vozu specifikace Formula Student/SAE, a závodění s ním. Závodí s ním... a dosáhnou v mezinárodní konkurenci na 2. místo!

Chcete si osahat reálné strojní součásti, pracovat na něčem jiném, než je úloha, kterou vypracovávalo x lidí před Vámi a bude vypracovávat x lidí i po Vás a která ani neopustí papír, pracovat na něčem, co má smysl a co se dotáhne do výroby reálné součásti nebo Vás jen baví manuální práce v dílně? Zajímáte se o sportovní vozy, ale míříte spíše na pozice manažerské a studujete přitom marketing, PR, HR, případně si myslíte, že dokážete udělat lepší webové stránky?
 
Pokud ve Vás vzbudila nějaká z těchto otázek pozitivní reakci a rádi byste získali cenné zkušenosti již během studia, zkušenosti, které odliší žádané absolventy od těch průměrných, nebo jen chcete být u toho, až projekt poskočí o to jedno místo a bude první, pak zcela jistě neváhejte a napište své důvody, proč chcete pomoci týmu CTU CarTech v honbě za prvním místem, na adresu pr@cartech.cvut.cz.
 
 
 
Chcete získat cenné zkušenosti již během studia,
zkušenosti, které odliší žádané absolventy od těch průměrných?
Neváhejte a pište!
 
 

Chcete se podílet na vývoji a výrobě její nástupkyně?

Pokud se chcete stát součástí úspěšného týmu a máte ambice v některé z níže uvedených pozic, dejte o sobě vědět! Tým CTU CarTech v současné době např. hledá schopné lidi na tyto pozice:
 

Vývoj:

  • Přední náprava
  • Zadní náprava
  • Hnací ústrojí + diferenciál
 

Ekonomika:

  • Tvorba a prezentace Business plánu
  • Příprava Cost reportu
  • Propagace a marketing

 

Výroba:

  • Zámečník
 
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Komentáře

Studenti se na tom naučí víc než co pochytí ve škole. Podobně jako třeba na soutěži robotů nebo automaticky ovládaných autíček na autodráze. Ale co kdyby se taky třeba věnovali něčemu co by bylo bezprostředně užitečné i pro někoho jiného? Třeba teď skončilo Modré Rádio, údajně také proto, že je málo autorů co tam posílají své konstrukce. Pokud se prosadí školné, co takhle studentovi co něco užitečného vyplodí a zveřejní část školného odpustit?