Jste zde

Dokumentace

Nová referenční příručka výkonových RF obvodů Ampleon

Ampleon zveřejnil nový e-book 24/7 RF. Příručka bude užitečná pro všechny vývojáře, kteří se zabývají výkonovými zesilovači. Příručka přináší řadu referenčních návrhů a příklady schémat pro různé aplikační sektory. Vedle vysílačů mobilních, radiových nebo TV sítí se věnuje problematice průmyslových, vědeckých, lékařských, obranných nebo kosmických technologií. 

Co se skrývá pod zkratkou MOEMS ?

small60638.gif

MEMS obvody již mnoho lidí zná nebo alespoň zhruba ví, co to znamená. Ano, jsou to mikroelektromechanické systémy, kde na jednom čipu jsou zároveň elektronické i mechanické prvky. Co se však skrývá pod zkratkou MOEMS? Jen hrubým porovnáním je jasné, že jede opět o mikrometrové struktury doplněné o další prvek, konkrétně optiku. Více informací pak najdete v tomto článku.

OLED - geniálně jednoduchá technologie

Všichni mluví o displejích postavených na nové technologii OLED (z angl. Organic Light Emitting Diode, tj. organická dioda emitující světlo). A není se čemu divit. Ultratenké zobrazovací moduly totiž provází celá řada inovací, díky kterým se výrazně odlišují od běžných a v současnosti již poměrně hodně rozšířených barevných displejů TFT.

Stránky