Jste zde

Den s novou formulí ČVUT

Přijďte se podívat na vůbec první prezentaci úspěšného monopostu FS.03 s dynamickou ukázkou a prezentaci vůbec první elektroformule ČVUT v Praze.

Stejně jako loni, kdy tým CTU CarTech slavil se svým druhým monopostem 18. místo na jediné soutěži, které se ten rok zúčastnil, by i letos rád představil své dílo veřejnosti - nejen na fotkách či staticky, ale také v pohybu. A to není to jediné, co tým CTU CarTech může nabídnout, uvidíte totiž i historicky první elektroformuli ČVUT v Praze! Tak neváhejte, a přijďte zavzpomínat na letošní úspěchy a podívat se na nejnovější výtvory studentů Fakulty strojní a Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze (na hw.cz viz také článek Formule ČVUT v Praze: Bodujeme i bez elektrického pohonu!).
 
Formuli FS.03 si navrhli a vyrobili sami studenti ČVUT a v letošním roce s ní bojovali ve třech závodech o přední příčky v mezinárodní konkurenci. Nejlepšího výsledku 2. místa dosáhli na okruhu Circuit de Catalunya ve Španělsku.
 
 
 
Představení formule proběhne 25. 10. 2011 od 9:30 hodin na Fakultě strojní ČVUT, nutná je však registrace
 
 

Kdy, kde, co a jak:

Samotné představení formule proběhne 25. 10. 2011 od 9:30 hodin na Fakultě strojní ČVUT (Technická 4, Praha 6). Součástí programu bude i jízda formule po campusu ČVUT. Na akci bude k vidění i první elektroformule ČVUT. Pokud máte zájem účastnit se představení formule ČVUT, registrujte se na e-mailu vondrako@vc.cvut.cz , a to do 24. 10. 2011.
 
Tvůrci formule si podle všeho dobře uvědomují, že k tomu, aby zabodovali i u širší veřejnosti, mnohdy nestačí jen vykazovat špičkové parametry na okruhu (obrázek mimo jiné zachycuje i předchozí model FS.02, celou galerii pak hledejte na http://www.cartech.cvut.cz/galerie )
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: