Jste zde

„The Ben Heck Show“ překročila hranici tří milionů zhlédnutí

element14, první celosvětová elektronická komunita a aktivita společnosti Premier Farnell, oznamuje, že „The Ben Heck Show” přitáhla od svého uvedení pozornost v podobě více než tří milionů zhlédnutí.

Populární online TV show sponzorovaná výhradně ze strany element14 se poprvé vysílala v září 2010 na www.element14.com/tbhs a představuje amerického guru úprav Benjamina J. Heckendorna, obecně známého jako Ben Heck. Oznámení úspěchu bylo součástí kampaně „14 dní element14“, která pobízela followery na Twitteru, aby během následujících dvou týdnů každý den retvítovali klíčovou zprávu a získali tak naději, že vyhrají odměnu.
 
V každé epizodě, vysílané vždy po dvou týdnech, Ben upozorňuje na projekt inspirovaný společenstvím kutilů a příznivců upravených zařízení, projekt, který sahá od úprav populárních elektronických přístrojů pro zvláštní účely až po zdokonalení elektronických „udělátek“ jež zrychlují práci technikům i nadšencům. Hravá směs humoru a technického obsahu spojená s celou řadou projektů, které představuje — od populární hrací konzoly (70. léty 20. století inspirovaný hrací systém Atari-Style Xbox 360) až po Benovo strašidelné tričko halloweenského portálu — proměnily „Show Bena Hecka“ v celosvětový fenomén, přitahující fanoušky specialisty daleko mimo Severní Ameriku, i v Německu, Rusku a Singapuru.
 
 

„Jsem nadšen a poctěn příležitostí podělit se o své technické know-how
a vášeň pro elektroniku se svými kolegy tvůrci na celém světě“
 
 
„Jsem nadšen a poctěn příležitostí podělit se o své technické know-how a vášeň pro elektroniku se svými kolegy tvůrci na celém světě,“ říká Ben. „Dělám to, co miluji, a moje práce se doplňuje s trvalým závazkem element14 pomáhat konstruktérům spolupracovat a inspirovat nové a pokrokové konstrukce.“
 
Konstruktéři a nadšenci pro elektroniku mohou bezproblémově propojovat výrobky, informace a nástroje, které potřebují pro svou práci, a to snáze než kdykoli před vznikem element14. K tomu mohou využít zdroje jako je „Zeptejte se odborníka“, bezplatné „silniční testy” a Knode, unikátní nástroj pro správu znalostí a inteligentní vyhledávač.
 
„element14 se osobně angažuje v podpoře inovátorů zítřka tím, že jim nabízí jediné společné místo pro výzkum, spolupráci a obchod,“ říká Kevin Yapp, marketingový ředitel společnosti Premier Farnell. „Z pohledu na čísla je zřejmé, že zdravá směs technického obsahu a kreativity se v „Show Bena Hecka“ stala nástrojem pro budování povědomí a účasti v komunitě.“
Hodnocení článku: