Jste zde

Bezpečné a cenově dostupné připojení k Ethernetu

 Nejjednodušším způsobem připojení stávajících zařízení s portem UART k síti Ethernet je použití sériového/ethernetového převodníku KPORT.

KPORT je cenově dostupný, snadno konfigurovatelný modul, který můžete použít ve stávajících i nových produktech. Navíc je dostatečně výkonný na to, aby vyhovoval i pozdějším požadavkům při případné změně funkcí produktu.

Integrací modulu KPORT do zařízení mohou výrobci nabídnout rychle a snadno standardní připojení k síti, takže k zařízením lze přistupovat pomocí běžné sítě Ethernet. Mezi cílové aplikace patří maloobchodní systémy, zabezpečení/kontrola přístupu, lékařské přístroje, automatizace budov a průmyslových zařízení.

3 různé moduly, pokrývající různé požadavky:

 

 • USR-K5 je cenově nejvýhodnější modul TTL UART na Ethernet s malými rozměry. Umožňuje obousměrný přenos mezi UART a Ethernetem. Používá se pro přenos dat mezi pakety TCP/UDP a rozhraním UART.
  Modul USR-K5 má integrovaný TCP/IP stack, je vhodný pro využití síťové komunikace v embedded zařízeních, úsporu pracovních zdrojů a vývojového cyklu v procesu vývoje, abyste mohli produkt rychleji uvést na trh a tím zvýšit svoji konkurenceschopnost.
 • USR-K6 je nákladově efektivní modul TTL UART/Ethernet s malými rozměry. Umožňuje obousměrný přenos dat mezi TCP/UDP a rozhraním UART.
  Šířka ethernetového modulu USR-K6 je stejná jako u běžného RJ45 konektoru. USR-K6 se podobně jako modul USR-K5 úspěšně používá v bankovních aplikacích a v různých složitých síťových prostředích.
 • USR-K7 je sériový TTL - ethernetový modul používaný pro transparentní datovou komunikaci. Je to vysoce výkonná průmyslová verze, tzv. SuperPort.
  Jedná se o plně integrovaný komunikační modul pro obousměrný přenos dat mezi TTL UART a Ethernetem v transparentním režimu. Díky unikátnímu technickému řešení je integrace do produktů velmi snadná. Tento modul funguje jako brána mezi vaším přístrojem a síťovou komunikací přes Ethernet. Můžete tak přímo získávat data ze zařízení přes síť Ethernet.
  Modul USR-K7 je založen na ARM Cortex-M4, který poskytuje vyšší rychlost přenosu dat, dlouhodobou stabilitu a základní frekvenci jádra CPU až do 120 MHz.

Vybrané moduly USR-KPORT jsou dostupné  v sortimentu SOS electronic. Další informace o produktech značky USR-IoT vám poskytnou na adrese info@soselectronic.cz

 Nejdůležitější vlastnosti:

 • Modul TTL UART na Ethernet
 • Podporuje TCP server / klient, UDP server / klient, https klient, Virtual COM
 • Podporuje Modbus RTU na Modbus TCP
 • Podporuje řízení toku CTS / RTS, XON / XOFF
 • Podporuje 10/100Base-T (X) samoadaptivní ethernetové rozhraní Konfigurace pomocí stránky webového serveru, příkazů AT a nástroje Windows Utility
 • Hardwarový hlídací pes; Řešení TI Cortex M4; speciální firmware MQTT / SSL

Download a odkazy:

Hodnocení článku: