Jste zde

Bezpodmínečně stabilní modul XR-DIMM

Spoléhat se na paměťové moduly v drsných podmínkách během vibrací, na nerovných cestách nebo v prudkých vlnách již není noční můra. Ani spolehlivé operace v takových podmínkách již nejsou jen snem. Apacer přišel na trh s XR-DIMM.

Tento robustní paměťový modul je prvním na trhu, který splňuje náročné normy amerického testu RTCA DO-160G. V SOS electronic jsme si zjistili, že je to certifikát leteckého vybavení, který označuje XR-DIMM jako odolný vůči vysoké úrovni vibrací. Je ideální pro obranné a letecké aplikace, jakož i pro výrobce, kteří vyžadují spolehlivý provoz zařízení při extrémních vibracích a otřesech. 
Mnoho obranných systémů nebo systémů ve vozidlech či vlacích na celém světě se stále spoléhá na standardní paměťové moduly. Moduly XR-DIMM společnosti Apacer však nabízejí další vylepšení spolehlivosti. Můžeme například zmínit 300 vývodové konektory nebo montážní otvory, díky kterým je propojení modulu se základní deskou podstatně spolehlivější, stabilnější, trvanlivější a odolnější vůči vibracím.

Apacer je spolehlivý a známý taiwanský výrobce, který dodává své produkty rostoucímu leteckému průmyslu. Výrobci leteckých a obranných zařízení z Taiwanu, jakož i z jiných zemí světa, se často obracejí na společnost Apacer s požadavky na návrh a výrobu špičkových modulů DRAM a SSD. Modul XR-DIMM s certifikací RTCA DO-160G je jen poslední z mnoha inovací Apaceru v této oblasti.

Další informace o produktech Apacer vám rádi poskytneme na adrese apacer@soselectronic.com

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: