Jste zde

BOM Manager šetří čas i peníze

Seznam materiálu neboli „Bill of materials“ (BOM) je pro každého unikátní. Digi-Key BOM Manager je navržen tak, aby usnadnil správu a údržbu kusovníku na základě individuálních potřeb. Speciální funkce pro ukládání, archivace revizí a spolupráce s ostatními činní z Digi-Key BOM Manageru jeden z nejlepších nástrojů v této kategorii.

BOM Manager naleznete zdarma v pravém horním rohu webové stránky Digi-Key nebo v části My Tools, jakmile se přihlásíte do svého profilu My Digi-Key. Zde můžete nahrát soubor nebo vytvořit nový kusovník. BOM Manager obsahuje kompletní virtuální prohlídku s podrobnými instrukcemi pro daný kusovník.

Není snadné si udržet přehled při změnách položek v kusovníku. BOM Manager sleduje tyto změny a ukládá jejich informace do archivu společně s počtem iterací a objednávek. Sledování historie změn neboli tzv. „trackování“ je nejvíce oceňovanou funkcí mezi uživateli.

Jedná se o zcela samoobslužný nástroj, kde zákazníci nahrávají svůj seznam materiálu a zadávají své specifické požadavky. Poté, když zákazník požádá o cenovou nabídku, pracovníci DigiKey kusovník projdou, aby zjistili stav poptávaných položek, nabídli alternativy nebo nahradili zastaralý produkt. Na pozadí  takprobíhá ruční práce, aby každý kusovník zůstával aktuální a objednatelný.

SBOM Manager vyhodnocuje také mezinárodní polohu zákazníka. Pokud existuje nějaké omezení týkající se dopravy jednotlivých položek, zákazník se o tom ihned dozví. Samozřejmostí je zobrazení cen ve měně zákazníka.

Jeremy Purcell, vedoucí digitální produkce říká: Celkově je BOM Manager pro naše zákazníky obrovským komfortem a shromažďuje všechny důležité informace do jednoho snadno použitelného formátu a umístění. Na pozadí každého kusovníku probíhá mnoho práce, která zaručuje, že kusovník je vždy aktuální. Společnost Digi-Key se zavázala podporovat zákazníky jakýmkoli způsobem. Bezplatný BOM Manager je další způsob, jak být blíže k zákazníkovi. Pokud budete někdy potřebovat pomoc se svým kusovníkem, náš tým technické podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a my vás tímto procesem rádi provedeme.

Sledujte další články o nástrojích, produktech, technické podpoře, logistice a informacích společnosti Digi-Key.  
Hodnocení článku: