Jste zde

Centrum zdrojů pro wearables nově u Mouseru

Mouser přidal do své knihovny další tematickou sekci, tentokrát o nositelné elektronice.  

Od chytrých hodinek a fitness náramků až po svět náhlavních souprav pro rozšířenou realitu (AR) a virtuální realitu (VR) se můžete podívat na řadu témat, trendů, řešení a produktů pro vývoj oblasti nositelné elektroniky.

S rostoucím počtem společností a jednotlivců, kteří začleňují nositelnou elektroniku do svého každodenního života, je důležité být informován o nejnovějším vývoji v této oblasti. Mouser nabízí zasvěcené články, například jaké podivné, bláznivé typy nositelné elektroniky se objevují na trhu, aby změnily způsob, jakým žijeme a zároveň rozsáhlý katalogu produktů, e-booků, článků a blogů.

Pokud jde o nositelná zařízení, společnost Mouser má na skladě nejširší výběr polovodičů a elektronických součástek v oboru, včetně následujících příkladů:

  • Pulzní oxymetr MAX8614x a snímače srdečního tepu od ASI jsou ideální pro širokou škálu aplikací optického snímání, jako je pulzní oxymetrie a detekce srdečního tepu. Vyznačují se optimalizovanou architekturou pro transmisivní a reflexní srdeční frekvenci a také provozem s ultra nízkou spotřebou energie pro nositelná zařízení na těle.
  • Integrovaný analogový frontend AS7058 od ams OSRAM je zařízení pro monitorování vitálních funkcí, které poskytuje kompletní fotopletysmogram, elektrokardiogram, tělesnou impedanci a elektrodermální aktivitu. Díky několika systémům monitorování aktivity může senzor měřit složení těla a obsah vody v pokožce pro aplikace od fitness náramků až po lékařské náplasti.
  • Digitální víceplynový senzor ENS161 od společnosti ScioSense je založen na technologii oxidů kovů (MOX) se čtyřmi senzorovými prvky. Víceplynový senzor ENS161 umožňuje nositelným zařízením provádět nepřetržité monitorování kvality vzduchu. Senzor je navržen s provozním režimem s nízkou spotřebou, který snižuje spotřebu energie až na 700 μA v pouzdře LGA 3 mm × 3 mm × 0,9 mm.
  • Front-end modul QM45500 Wi-Fi 7 od společnosti Qorvo nabízí integrovanou technologii přizpůsobení a efektivitu rozvržení pro různé aplikace. Modul je optimalizován pro široký provozní rozsah 3 V až 5 V, takže je ideální pro umožnění bezdrátového připojení v nositelných zařízeních.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte https://resources.mouser.com/wearables/.

Hodnocení článku: