Jste zde

Centrum zdrojů Smart Home: Matter Thread a Wi-Fi dohromady a přehledně

Mouser usnadňuje navigaci v knihovně svých zdojů. U Smart Home se zasměřil na technologie  Matter, Thread a Wi-Fi 6 a pomáhá konstruktérům elektroniky držet krok s nejnovějšími trendy.

Mouser se spojil s předními výrobci a vytvořil centrum zdrojů, které spojuje inovativní řešení a špičkové produkty formou e-booků, blog postů i videí.

Informativní články, například o tom, jak používat integrovanou grafickou kartu Microchip a sadu Touch Curiosity Kit k umožnění domácí automatizace, umožňují uživatelům získat znalosti z přizpůsobeného obsahu, který je podpořen desítkami let odborných znalostí od špičkových lídrů v oboru.


Mezi aktuálními články najdeme také řešení Qorvo Wi-Fi 6 & 6E poskytují širší pokrytí pro celou chytrou domácnost, kancelářskou budovu nebo venkovní prostor. Díky více RF standardům, které koexistují se sítěmi Wi-Fi, pomáhá filtrační technologie BAW (Bulk Acoustic Wave) společnosti Qorvo návrhářům splnit specifikace na úrovni systému ve Wi-Fi 6 a 6E a zároveň zmírnit křížové rušení. Podporuje aplikace, jako jsou kancelářské budovy, bezdrátové směrovače, chytré domácnosti a další.
Do výběru se dostal také nRF7002 od Nordicu, pro lokalizaci, založené na Wi-Fi a je navržen tak, aby jej bylo možné používat společně se stávajícími produkty nRF, stejně jako s širokou škálou hostitelských zařízení mimo Nordic.

Své místo zde mají také novinky, spojené s technoligií ESP32. M5Stack M5GO IoT Starter Kit V2.7 je cenově výhodná sada, která obsahuje základní řadič M5GO + 6 rozšiřujících jednotek s různými funkcemi. Je vybaven autentizačním zařízením Microsoft Azure, 16MB flash pamětí a integrovaným HD IPS zobrazovacím panelem s různými hardwarovými periferiemi. Sada nabízí jemně vyladěné RF obvody pro stabilní a spolehlivou bezdrátovou komunikaci a 2palcový IPS zobrazovací panel. Tato sada je ideální pro vzdělávání STEM, chytré domácnosti, ovladače IoT a další.

https://resources.mouser.com/smart-home

Hodnocení článku: