Takové připojení je snadné a levné, takže lze snížit náklady i rizika při vývoji síťového zařízení. Používá se také k prodloužení sériové komunikace, takže lze z libovolného místa přes Internet ovládat a sledovat připojené zařízení. Modul je vhodný také pro průmyslová zařízení, protože podporuje rozhraní RS485. Důležitou vlastností je možnost použití šifrovacího protokolu SSL3.0 / TSL1.0, SSH2.0.
Obr. 1: Modul CSE M32
Oblast použití
Přehled produktů firmy Sollae naleznete v článku
Uvedený modul si zároveň můžete
kde rovněž naleznete související dokumentaci ke stažení
Obr. 2: Vzdálený sběr dat
Obr. 3: Zvětšení dosahu dvou zařízení
Vlastnosti hardware
Obr. 4: Vlastnosti hardware
Vlastnosti software
Obr. 5: Vlastnosti software
Fyzické rozměry
Obr. 6: Rozměry modulu CSE M32
Popis pinů
Obr. 7: Popis pinu JP1
Obr. 8: Popis pinu JP2
DC elektrické vlastnosti
Obr. 9: Elektrické vlastnosti
Přehled produktů firmy Sollae naleznete v článku Produkty Sollae a jak na ně. Uvedený modul si zároveň můžete objednat v našem e-shopu << ZDE >>, kde rovněž naleznete související dokumentaci ke stažení.
Komentáře
levne?
8 981 Kc je jako levne? oh vy sibal!
Taj vestavny modul je urceny
Cena je někde jinde
Je to postaveno na ARMech od Atmela. Tyhle procesor jsme kupovali po 100ks za cca 60,-Kč, je to pár let. Fyzickou vrstvu Ethernetu není problém pořídit pod kilo a půl, deska když moc, tak za 500 a bižuterie pár korun.
Navíc proti mluví i fakt, že je potřeba ještě vlastní zařízení, takže kdž by s tím chtěl někdo jenom cvakat relátkem, musí tam dávat další procesor...
Další zrada bude přechod na IPv6. Tenhle modul totiž vnese do designu závislost na třetí straně může nechat výrobce modulů rozhodovat, od kdy budu (narozdíl od konkurence) podporovat IPv6. Týen zpoždění může rozhodovat...
Takže řešení ne zrovna nejlevnější a ne zrovna see zanedbatelným rizikem. Ale kdo chce kam...