Jste zde

Potřebujete Raspberry Pi s displejem? Zkuste Armadillo 43T

Armadillo 43T spojí 4,3“ TFT displej, rezistivní dotykový panel a jednodeskový počítač s operačním systémem Linux do kompaktního celku.
Armadillo 43T je vhodný pro každého, kdo potřebuje kompletní mikropočítač s displejem – tzv. řešení „all in one“.
 

Armadillo se slevou 50 %

 
 
  • Jednoho výherce v SOS electronic vylosují 28. července 2015
Armadillo 43T je „poháněn“ operačním systémem Armadillian, který je sestaven tak, aby optimálně využíval možností Armadilla 43T a současně zůstal „Raspbian kompatibilní“ a umožnil tak běh většiny aplikací vytvořených pro Raspberry Pi. Armadillian obsahuje ArmadilloConfig, který umožňuje nastavení základních vlastností pomocí dotykového panelu bez nutnosti připojit externí klávesnici a myš.
 
Operační systém je uložen na mikro SD kartě, která slouží současně jako trvalé úložiště dat (hard disk). Rozhraní USB Host umožňuje připojit široké spektrum zařízení, např. Ethernet nebo WiFi USB modul. Armadillo 43T používá stejný procesor jako Raspberry Pi, přičemž stránka http://elinux.org/RPi_VerifiedPeripherals Vám může pomoci identifikovat kompatibilní zařízení.

Armadillo 43T poskytuje 13 GPIO (binární vstupy / výstupy), ze kterých mohou být dva použity jako I2C, pět jako SPI a dva jako UART. Uživatel má též k dispozici dva PWM výstupy, z nichž jeden je sdílen s mono audio výstupem, připojeným přes zesilovač na mini reproduktor. GPIO jsou 3,3 V / TTL kompatibilní. V případě, že jsou nakonfigurovány jako vstupy, budou tolerantní vůči 5 V.
 
 
Armadillo 43T lze napájet přes DC konektor, konektor mikroUSB nebo přes napájecí vývody z externího zdroje 5 V DC / 1 A. Typický odběr je 400 mA. Armadillo 43T najdete ve standardním skladovém sortimentu distributora, společnosti SOS electronic. Další informace pak můžete nalézt v katalogovém listu Armadillo 43T.
 
 
V případě zájmu o jakýkoliv produkt 4D-Systems pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní přednosti a výhody:

 
  • Stejný procesor jako Raspberry Pi™ (BCM2835 s 512 MB RAM)
  • 4,3“ TFT LCD s rozlišením 480x272, 16,7 mil. barev
  • Integrovaný, rezistivní dotykový panel
  • Rozhraní USB Host
  • Operační systém Armadillian, optimalizovaný pro Armadillo („Raspbian kompatibilní“)
  • Čtyři montážní otvory pro spolehlivé uchycení
 
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: 

Komentáře

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.