Jste zde

Devět ročníků KTE ke stažení ZDARMA!

Oblíbený časopis rádioamatérů Rádio plus - KTE (tj. konstrukce - technika - elektronika), vydávaný v letech 1997 – 2005, je nyní přehledně a navíc i zdarma k dispozici v elektronické podobě. Přestože odkaz na tyto stránky mnozí znají, rádi o nich opět informujeme, protože skutečně mají co nabídnout! A co se při vyslovení názvu KTE vybaví Vám?

Hodnocení článku: 

Komentáře

Bol to vynikajuci casopis so zameranim na viacej oblasti.Bola to vyborna skola pre elektronikov. Rad spominam na clanky o 555 ci mikrorocesoroch.  Mozno KTE ozije, mozno ho niekedy niekto vzkriesi, a bude prinasat novej generacii nove poznatky a radost z citania .Je skoda, ze casopis zanikol. Svojho casu bol taktiez velmi dobry mesacnik Elektron. Nerozumiem preco dobre veci trvaju tak kratko.

Tomu ľahko porozumieť. Málo odberateľov, malý príjem a tým nedostatok prostriedkov na náklady spojené s vydávaním.  Skončilo tak už veľa časopisov. A to i časopisy zavedené, ako modré AR, Electus. Cesta na ich zachovanie je: Predplácať si ročné predplatné, nevyhľadávať cesty ako si časopis "stiahnuť" zadarmo z internetu, neposkytovať nikomu kópie článkov, alebo kópiu celého časopisu. Ceny časopisov tohto typu nie sú malé ale ani tak veľké, aby sa nedali "utiahnuť". Odpustiť si krabičku cigariet, či pár pív a nebude treba písať za časopisy nekrológy. 

Ja mel KTE radsi nez Amaro ! ! !

Dobrý den,

Ano časopis KTE byl skutečně dobrý, ostatně ono toho bylo dobrého více co přinášelo lidem prospěch a úžitek. Zejména mladší v tomto časopisu nalezli poučení i návody a nápady. Nevím ale, proč dělá někdo tomuto časopisu špatnou reklamu a z lidí si dělá blázny. Ano samozřejmě bych uvítal, pokud by si člověk mohl stáhnout uvedené časopisy, tak jak stojí v reklamě. Bovužel. Škoda, hlavně pro děti a mládež. Ale na ně se bohužel jenom žehrá, je viděna negativně, ale není to negativní myšlení především v dospělých, kteří to, co bylo dobré rázem zlikvidovali a co špatné, to ještě více prosadili.

Špatné je i to, když je něco nabízeno, ale ve skutečnosti neexistuje.

S pozdravem  Pelikán Jan

Pane Pelikáne,

děkujeme za upozornění na nefunkční odkaz. Od června 2011, kdy vše ještě prokazatelně fungovalo, již utekla nějaká doba. Třeba se odkaz pouze změnil nebo snad bylo nutné obsah z nějakého důvodu stáhnout. To se venku běžně stává a nic s tím nenaděláme. Můžu Vás však ujistit, že tohle reklama opravdu není a jestli za vším stojí něčí škodolibost, to opravdu netuším a přinejmenším za naši redakci to naprosto vylučuji. Možná se Vám ale podaří dobrat skutečné příčiny a my pak uvítáme, když nás budete o výsledcích svého pátrání, a třeba i možné nápravy, informovat :)

Dobrý den všem aktivistům pesimistům či rýpalům... možná by čtanáři měli číst i datum vydání článku a podívat se na dnešní datum ... ANO fungovalo to a já si všechny KTE stáhl !!! Ale jsou to čtyři roky !!!

Byl to super časopis a je ho škoda. Bohužel (pro vydavatele) i já patřím mezi ty, co to mají raději v pdf, než na papíře.

hezký den do redakce. Luděk Srb

Dobrý den, pane Srb můžete mi KTE poslat (pdf) třeba leteckaposta? Bohužel jsem včas v roce 2011 nezareagoval a nestáhnul.... Děkuji. Milan R.