Jste zde

Design v souladu s technologií: FOXNEO

Se sérií FOXNEO mění společnost FRIWO běžný pohled na napájecí adaptéry. Standardní produkt s praktickými prvky nového designu definuje nové standardy i v náročných průmyslových podmínkách.

I elektronika prošla pořádnou změnou. Vysoká účinnost a nízké ztráty v pohotovostním režimu jsou v souladu s nejnovějšími normami. Kromě toho má série FOX NEO nejmenší svodové proudy, třídu ochrany MOPP a dlouhou životnost, což ji předurčuje k použití nejen jako designové vylepšení IT zařízení, ale i pro mobilní lékařské aplikace, díky robustnímu řešení i pro náročné průmyslové prostředí.

Napájecí zdroje FOX NEO (např. FOX 12) se dodávají se standardním výstupním napětím: 5V, 12V a 24V, pro větší projekty jsou dostupná i nestandardní výstupní napětí, např. 5,6 V, 7,5 V atd.

Přísně testované adaptéry FOX NEO vyhovují většině globálních norem, mezi které patří: IEC60950, IEC60065, IEC60335, IEC62368.

Prvky nového designu:

  • Povrch s vysokým leskem
  • Materiál příjemný na dotyk
  • LED indikace stavu
  • Možnost přizpůsobení pomocí laserového tisku

 

Adaptéry FOX NEO jsou schváleny pro použití v Evropě, USA, Austrálii s třídou bezpečnosti II, EMC EN55024 a EN55032.

Všechny informace o ceně a dodacích podmínkách produktů FOX NEO FRIWO, vám v SO electronic rádi poskytnou na adrese info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: