Jste zde

DIGISEQ a Infineon přináší certifikované prstencové vložky

Bezpečná platba nemusí být provedena jen mávnutím platební kartou nebo mobilním telefonem. Na trh přichází možnost platby prstenem či jiným šperkem. Na jakém základě je ale toto řešení postaveno?  

DIGISEQ je průkopníkem nositelných platebních technologií a jako první na světě získal certifikaci od Mastercard pro prstencovou vložku. To otevírá trh pro malé i velké značky, aby rychle a efektivně uvedly na trh platební prsteny ve svých kolekcích. Vložky jsou navrženy tak, aby je bylo možné rychle a jednoduše zabudovat do široké škály designů a velikostí prstenů, takže výrobci prstenů je mohou rychle integrovat bez vlastních technických nebo RF inženýrských znalostí. To jim umožňuje soustředit se na vlastní design a marketing a rozšířit tak své portfolio o moderní technologie.

Výsledkem společného dvouročního vývoje DIGISEQ a Infineonu na bázi bezpečnostního čipu SECORA Connect S SLJ37S je nejtenčí prstencová vložka na trhu. SECORA Connect S je dostupný v pouzdru USON8-7 určeného pro povrchovou montáž o rozměrech pouhých 2x2 mm. DIGISEQ propojuje celý ekosystém a slouží jako středobod mezi bankami, výrobci produktů, maloobchodníky, výrobci čipů a poskytovateli služeb. Platforma nabízí podnikům bezproblémové all-in-one řešení pro vstup na trh nositelných technologií. Více informací o DIGISEQ je k dispozici nawww.digiseq.co.uk.

SECORA Connect

SECORA Connect je rodinou produktů Infineon pro zařízení IoT, kde je požadováno zajistit zabezpečené platby a umožnit pohodlné ověřování. Portfolio produktů SECORA Connect zahrnuje komplexní řešení NFC pro připojená chytrá nositelná zařízení, včetně systémů s platebními možnostmi VISA a Mastercard, CIPURSE, CDCVM, PPSE a další.

SECORA Connect S

SECORA Connect S je navržen pro nositelná zařízení s integrovaným NFC jako jsou chytré náramky a chytré prsteny. Jeho miniaturní velikost dělá z tohoto integrovaného obvodu levné řešení pro malé zařízení, které nabízí možnosti platby NFC. SECORA Connect S je jako platební zařízení, které využívá operační systém Java Card 3.0.5 a Global Platform 2.3.1 a také šifrovanou komunikaci NFC.

SECORA Connect X

SECORA Connect X je komplexní řešení NFC pro propojené platby v digitalizovaném světě. SECORA Connect X jako ultra-nízkoenergetické, vylepšené řešení NFC lze použít k provádění bezpečných plateb napříč řadou nositelných zařízeních jako jsou chytré náramky, chytré hodinky, chytré prsteny atd. Díky pokročilým funkcím bezpečné vzdálené správy lze SECORA Connect X použít k provádění bezpečných vzdálených plateb z více zařízení. Integrovaný obvod nabízí několik možností rozhraní a využívá operační systém Java Card 3.0.5 a Global Platform 2.3.1. SECORA Connect X je primárně navržen pro platební, tranzitní a přístupové aplikace.

Více informací naleznete na: https://www.infineon.com/cms/de/product/security-smart-card-solutions/secora-security-solutions/secora-connect-nfc-wearable-solutions/

Hodnocení článku: