Jste zde

E-book Mouser a Vishay představí senzory i pasivní součástky

Mouser připravil další e-book, který představuje vybrané produkty Vishay v průmyslových aplikacích.  Mouser připravil další e-book, který představuje vybrané produkty Vishay v průmyslových aplikacích.  

E-book The Next Generation of Industry 4.0 obsahuje čtyři podrobné články o digitálních součástech, které umožní novou generaci výrobních aplikací, a také užitečnou infografiku s náhledem do budoucnosti Průmyslu 5.0. Témata článku zahrnují senzory internetu věcí (IoT), elektronické spínače, optické ovládací panely a řešení proudového snímání v převodníkech GaN DC-DC. Průmysl 5.0 k současnému využívání cloud computingu, umělé inteligence, komunikace mezi stroji a IoT silné stránky lidské intuice a efektivity strojů. Právě pokročilá kolekce komponent a senzorů Vishay bude podporovat příští generaci řešení pro průmyslovou automatizaci.

Nový E-book obsahuje odkazy na devět relevantních produktů od společnosti Vishay, včetně senzoru VCNL4200 přiblížení a okolního světla, který lze použít pro detekci přiblížení v průmyslových aplikacích, jako je vypnutí displeje, když nikdo není přítomen, což snižuje spotřebu energie. Pevné induktory Vishay IHLP-7575GZ-5A a IHLP-7575GZ-51 lze použít pro aplikace DC/DC napájení počítačů, displejů a komerčního LED osvětlení. Jsou také ideální pro hybridní automobily a nízkorychlostní elektrická vozidla založená na 48V systémech. Hybridní kondenzátory ENYCAP s kapacitou 196 HVC lze použít k ukládání energie, poskytování záložního napájení pro bateriové aplikace nebo jako skladovací zařízení pro získávání energie. Vysoce výkonné komponenty Vishay podporují řadu průmyslových aplikací, včetně podpory napájení, snímání přiblížení a konverze DC/DC.

https://resources.mouser.com/manufacturer-ebooks/.

Hodnocení článku: