Jste zde

TME a Wiznet spolu

Firma Transfer Multisort Elektronik a korejská firma Wiznet navázaly spolupráci v oblasti distribuce obvodů a Ethernetových modulů značky Wiznet.
Společnost Wiznet vznikla v roce 1998 v Koreji a od začátku své existence se soustředila na výzkum a vývoj obvodů, které jsou branou mezi mikropočítačovými systémy a Internetem. Zkušenosti shromážděné během let jí umožnily vytvořit řešení pro implementaci v zařízeních Internetu / Ethernetu / WiFi bez nutnosti detailního studování těchto složitých protokolů. Z pohledu konstruktéra tak máme ještě jeden obvod, se kterým se komunikuje přes SPI, zatímco vše ostatní se již odehrává v tom obvodu – jednoduše a účinně.
 
Bohaté zkušenosti a léta výzkumu a experimentů umožnily firmě Wiznet obsadit pozici světového lídra v oblasti integrace technologie TCP/IP. V nabídce se nacházejí integrované obvody (obvody Hardwired TCP/IP, prvky osazené mikrokontrolérem z rodiny ARM), síťové moduly, web servery, moduly Serial-to-Ethernet a moduly WiFi.
 
Díky navázání trvalé spolupráce se v nabídce TME (www.tme.eu) nachází celý sortiment výrobků Wiznet (www.wiznet.eu), dostupných přímo ze skladu distributora, který svým zákazníkům navíc poskytne technickou podporu (katalogové a aplikační listy) a, společně s inženýry z Wiznetu, pro konkrétní projekty též podporu inženýrskou.
 
 
Hodnocení článku: