Jste zde

Je Mikroelektronika i Vaší profesí?

Vývojové prostředky, od 8051, PIC, AVR, až po ARM, displeje, periférie a téměř vše pro úspěšný vývoj naleznete ve výrobním programu společnosti Mikroelektronika.
Na začátku byla myšlenka přinést na trh uživatelsky přívětivé prostředí (SW i HW) pro vývoj aplikací s mikrokontroléry. Úspěch a velký zájem o vše, co usnadní vývoj, následně podnítil postupné rozšiřování portfolia modulů společnosti Mikroelektronika. Výsledkem je, že společnost dnes patří k největším výrobcům vývojových prostředků pro nejoblíbenější platformy jako jsou PIC, dSPIC, PIC32, AVR, STM32, Tiva C nebo 8051. Vývojové prostředky Mikroelektronika jsou certifikovány jako „third party tools“ nebo „design partner“ mnoha světovými výrobci, např. Microchip, Atmel, Texas Instruments, STM, Cypress, NXP a další.
 
 
Podstatné na výrobcích Mikroelektronika je ucelené portfolio, což znamená že např. pro danou platformu najdeme software (kompilátor pro mikroC, mikroBasic a mikroPascal), programátor, různé verze vývojových desek, displej a různé periférie. Za zmínku stojí, že mezi přídavnými deskami najdeme skutečně mnoho různých typů, např. GPS, GSM, audio&video, měření, napájení, komunikaci, ukládání dat apod. Některé výrobky od Mikroelektroniky podporují i novou grafickou platformu FTDI EVE. Velkou hodnotou pro vývoj grafických aplikací jsou SW VisualTFT-(MIKROE-1418) a GLCD.
 
 
Ve skladové nabídce distributora, společnosti SOS electronic, najdete např. desku ConnectEVE (MIKROE-1429) s 4,3“ displejem, EVEclick (MIKROE-1430), GPSClick-L10 (MIKROE-1133) a mnohé další. Ať si již vyberete jakýkoli produkt Mikroelektronika, pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • uživatelsky přívětivé SW a HW prostředky pro vývoj s mikrokontroléry
  • programátory, vývojové desky a různé přídavné desky
  • kompilátory pro různé mikrokontroléry
  • grafický SW VisualTFT a GLCD
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: